Webové stránky jsou v rekonstrukci. Aktuální nabídku najdete na webu sreality.cz

Stavební pozemek 977m² - Slapy.

Slapy

Prodej, Pozemky pro bydlení
  • Bydlení
info v RK

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost zakoupit pozemek pro bydlení v malebné lokalitě Slap. S plochou 977 m² a nádherným výhledem do okolní krajiny se jedná o ideální místo pro stavbu Vašeho nového domova. Díky dobře vyvinuté infrastruktuře v okolí můžete očekávat komfortní životní prostředí s veškerými potřebnými službami v dosahu. Navíc je zajištěna skvělá dostupnost do hlavního města Prahy, což Vám umožní snadný a rychlý přístup do města i zpět domů. Pokud hledáte ideální místo pro Vaší novou stavební realizaci, tento pozemek je pro Vás tou správnou volbou. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a staňte se majitelem této krásné nemovitosti!

Stavební pozemek 977m² - Slapy.

Popis nemovitosti

Cenainfo v RK
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaSlapy
OkresPraha-západ
Plocha pozemku977 m²
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky12523067
Kontaktovat makléře
Mgr. Kateřina Kočařová
CENTURY 21 General
+420 777 558 128
[email protected]
www.century21.cz/makler-mgr-katerina-kocarova
IČ: 44863233

"Milí přátelé,

vždy jsem měla mnoho zájmů a život mne vedl různými cestami. V dětství mne moc bavilo výtvarno, design a návrhy interierů. Po maturitě jsem se zamilovala do práva a vystudovala jsem Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Moc se mi líbilo tvořit jednoduché, spravedlivé, oboustranně vyvážené smlouvy, tak důležité pro další životy jednotlivých lidí. Mám ráda harmonii, přehledné vztahy, jasné podmínky a precizní práci. Pracovala jsem v advokacii i v notářské kanceláři. Po čase se ozvalo znovu moje tvořivé já a založila jsem e shop s designovými doplňky do bytu. Poté jsem si vystudovala ještě školu interiérového designu a doplnila to kurzy feng shuei.

Že je to příliš nesourodé? Ale vůbec ne! Konečně ve světě realit se vše před lety krásně propojilo. Svým klientům ráda a s přehledem vysvětlím, jak bude prodej či koupě probíhat po právní stránce, při přípravě a focení nemovitostí využívám své zkušenosti z oblasti návrhů a realizace interiérů. Nemovitost dobře připravím k prodeji prostřednictvím home stagingu. Při vyjednávání o ceně uplatním své obchodní zkušenosti majitelky e shopu. Po skončení transakce mohu poradit i s následným zařizováním nového domova.

Věřte nebo ne, spokojený klient je pro mne ta největší odměna.

Já miluju svou práci.
Vaše Kateřina"

Kontaktovat makléře
bgMgr. Kateřina Kočařová