Prodej stavebního pozemku 2.600m2 Sokolnice

Sokolnice

Prodej, Pozemky pro bydlení
  • Bydlení
9 200 000 Kč

včetně provize R, včetně provize

Popis a parametry nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme prodej krásného rovinatého stavebního pozemku v obci Sokolnice, vzdálené pouhých 10 km od Brna. Pozemek má uliční šíři 17,5m a navazuje na něj zahrada, která se v zadní části rozšiřuje. Na zahradě jsou vzrostlé plodící stromy, ořechy, meruňky, jabloně. Pozemek se nachází v zastavěném území, dle ÚP se jedná o plochu k bydlení a je zde povolena výstavba jednopodlažního dvojdomu s obytným podkrovím. Dle možností lze vyhovět požadavkům na úpravu velikosti parcel. Všechny sítě jsou přístupné poblíž hranice pozemku. Obec Sokolnice má dobré občanské vybavení, ZŚ, MŚ, dům pro seniory, zdravotnická zařízení, lékárnu a síť dalších obchodů a služeb. Je vyhledávanou lokalitou pro výbornou dostupnost do Brna, a to pouhých 15 minut vlakem, nebo MHD Brno. Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte se mi ozvat a domluvit se na prohlídce.

Prodej stavebního pozemku 2.600m2 Sokolnice

Popis nemovitosti

Cena9 200 000 Kč včetně provize R, včetně provize
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaSokolnice
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku2.600 m²
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky054-13-291
Kontaktovat makléře
Eva Bracková
CENTURY 21 Bonus Brno
+420 538 728 645
[email protected]
www.century21.cz/makler-eva-brackova
IČ: 06065694

"Ve svém životě jsem vystřídala několik povolání, každé mi přineslo zkušenosti, přátele, a také poznání, že to, co mě nejvíce baví a uspokojuje, je práce s lidmi a pocit, že to, co pro ně dělám, jim pomáhá a činí je spokojenými. A jelikož jsem se vždy zajímala o bytovou i zahradní architekturu a doslova ve snech rekonstruovala interiéry, bylo přirozené, že mě má profesní pouť přivedla na cestu realitní makléřky. Tato práce je nejenom kreativní, ale vyžaduje také odborné znalosti, proto sleduji vývoj a změny v oblastech dotýkajících se obchodu s nemovitostmi.
Velmi ráda Vás provedu celým procesem prodeje nemovitosti, který je nejen časově, ale také psychicky náročný, a to k jeho zdárnému konci tak, abyste byli s výsledkem spokojeni. Nabízím Vám odbornou a perfektně odvedenou práci, spolehlivost a poctivé jednání. Neváhejte mě oslovit, má práce Vám dá smysl."

Kontaktovat makléře
bgEva Bracková