Prodej stavebního pozemku Sokolnice 550m2

Sokolnice

Prodej, Pozemky pro bydlení
  • Bydlení
5 390 000 Kč

včetně provize

Popis a parametry nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme prodej stavebního pozemku v obci Sokolnice, vzdálené pouhých 10 km od Brna. Jedná se o oplocenou proluku v uliční zástavbě domů, o šíři 12 m, s délkou kolem 46m. Pozemek se nachází na konci obce Sokolnice směrem na Újezd u Brna. Obec Sokolnice má dobré občanské vybavení, ZŚ, MŚ, dům pro seniory, zdravotnická zařízení, lékárnu a síť dalších obchodů a služeb. Je vyhledávanou lokalitou pro výbornou dostupnost do Brna, a to pouhých 15 minut vlakem, nebo MHD Brno. Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte se mi ozvat, dozvíte se více informací a domluvíme si prohlídku.

Prodej stavebního pozemku Sokolnice 550m2

Popis nemovitosti

Cena5 390 000 Kč včetně provize
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaSokolnice
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku550 m²
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky054-13-291
Kontaktovat makléře
Eva Veverková
CENTURY 21 Bonus Brno
+420 538 728 645
[email protected]
www.century21.cz/makler-eva-veverkova
IČ: 06065694

"Ve svém životě jsem vystřídala několik povolání, každé mi přineslo zkušenosti, přátele, a také poznání, že to, co mě nejvíce baví a uspokojuje, je práce s lidmi a pocit, že to, co pro ně dělám, jim pomáhá a činí je spokojenými. A jelikož jsem se vždy zajímala o bytovou i zahradní architekturu a doslova ve snech rekonstruovala interiéry, bylo přirozené, že mě má profesní pouť přivedla na cestu realitní makléřky. Tato práce je nejenom kreativní, ale vyžaduje také odborné znalosti, proto sleduji vývoj a změny v oblastech dotýkajících se obchodu s nemovitostmi.
Velmi ráda Vás provedu celým procesem prodeje nemovitosti, který je nejen časově, ale také psychicky náročný, a to k jeho zdárnému konci tak, abyste byli s výsledkem spokojeni. Nabízím Vám odbornou a perfektně odvedenou práci, spolehlivost a poctivé jednání. Neváhejte mě oslovit, má práce Vám dá smysl."

Kontaktovat makléře
bgEva Veverková