Prodej stavebního pozemku 8100 m2 na Šumavě

Stachy

Prodej, Pozemky pro bydlení
  • Bydlení
info v RK

včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Exkluzivně nabízíme ke koupi investiční stavební pozemek s plochou 8100 m2 v oblasti Šumavy u lyžařského areálu Zadov. V dane lokalitě je nedostatek nízko metrážích bytu, na výstavbu kterých je možnost získat dotace. Investiční příležitost postavit domov pro seniory v luxusní lokalitě u německých hraníc nebo realizovat původní záměr majitelů a vytvořit středisko dětských zimních sportu. Se získáním dotaci na realizaci poradíme.
Dle územního plánu je plocha určena k bydlení. Veškeré komunikace jsou na hranici pozemku. Vedení elektřiny bude do konce roku 2023 uloženo do země.
Obec Stachy se nachází v okrese Prachatice, kraj Jihočeský. Na území obce leží lyžařský areál Zadov - Churáňov – jedno ze dvou největších středisek zimních sportů v Jihočeském kraji. Rozkládá se v široké kotlině, odkud se krajina zvedá až k tisícimetrovým vrcholům Churáňova, Popelné a Javorníka. Obec je vzdálená přibližně 14 km od německých hranic.
Podmínky výstavby stávajícího územního plánu:
- celková zastavěnost = max. 20%
- velikost stavebního pozemku = min. 2000m2
Plochy BB jsou určeny především pro bydlení v bytových domech, dále pro související dopravní a technické infrastruktury a pozemky veřejných prostranství. Do ploch bydlení lze zahrnout pozemky souvisejícího občanského vybavení s výjimkou pozemků pro budovy obchodního prodeje o výměře větší než 1000 m2. Součástí plochy bydlení mohou být pozemky dalších staveb a zařízení, které nesnižují kvalitu prostředí a pohodu bydlení ve vymezené ploše, jsou slučitelné s bydlením a slouží zejména obyvatelům v takto vymezené ploše.
Pro vice informaci prosím kontaktujte makléřku.

Prodej stavebního pozemku 8100 m2 na Šumavě

Popis nemovitosti

Cenainfo v RK včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaStachy
OkresPrachatice
Plocha pozemku8.190 m²
Poloha objektuSamostatný
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky08233003
Kontaktovat makléře
Mgr. Daryna Davydova
CENTURY 21 All Inclusive
+420 774 533 682
[email protected]
www.century21.cz/makler-mgr-daryna-davydova
IČ: 01207784

"Основная цель моей работы – это Ваше спокойствие, уверенность и ощущение профессионала рядом!
Именно поэтому я работаю честно, постоянно усовершенствую свои знания и предоставляю Вам качественные услуги в той сфере жизни, где ошибка, недопонимание или незнание могут стоить Вам миллионы крон и несчетное количество потраченных нервов. Со мной Ваши мечты сбудутся!

Осуществляю помощь при покупке недвижимости в Чехии. Проведу Вас всеми этапами сделки на понятном для Вас языке.

Obchody s reality to je život.
Profesionální a lidský přístup, vstřícnost a férové jednání jsou pro mě ve vztahu s klientem to nejdůležitější. Ráda pomůžu Vám ušetřit čas a provedu Vás celým obchodem až k vysněnému bydlení.
Největší odměnou pro mě je usměvavý klient, kterému jsem dopomohla splnit jeho představy!"

Kontaktovat makléře
bgMgr. Daryna Davydova