Stavební pozemek, obec Syrovice, Lokalita Chocholáč, CP 601 m2

Syrovice

Prodej, Pozemky pro bydlení
  • Bydlení
  • Voda
  • Elektřina
  • Odpad
  • Plyn
4 900 000 Kč

včetně provize

Popis a parametry nemovitosti

Stavební pozemek v obci Syrovice v rozvojové lokalitě Chocholáč, který se nachází 16 km od centra Brna s dostupností autem z centra Brna od 15 do 25 minut a hromadnou dopravou od 30 do 50 minut z centra Brna.

Rovinatý pozemek obdélníkového tvaru má celkovou plochu 601 m2, šířkou 16,4 m a délkou 35,9 m. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Pozemek je vhodný i pro samostatně stojící dům.

Aktuálně je na pozemek vypracován projekt samostatně stojícího domu, která již obsahuje většinu vyjádření dotčených orgánů, a pouze nebyl postoupen do stavebního řízení. Je tedy možné jej dokončit, nebo udělat dílčí úpravy projektu, a nebo si na pozemku vystavět dům, dle Vašeho vlastního nového projektu.

V obci jsou tři obchody se smíšeným zbožím a s běžným sortimentem, restaurace a bistro, pošta a autobusové spojení do Brna. Vzdělání a výchovu poskytuje základ-ní škola 1-5 ročník a mateřská škola. Spolková činnost má v obci dlouholetou tradici v Moravské hasičské jednotě, Mysliveckém sdružení, Svazu vinařů a TJ Sokol. Nově bylo založeno Mateřské centrum Rozinka, které sdružuje především maminky na mateřské dovolené. Občané Syrovic jezdí za zaměstnáním a do škol vyššího stupně hlavně do Brna.

Více informací u realitního makléře.

Stavební pozemek, obec Syrovice, Lokalita Chocholáč, CP 601 m2

Popis nemovitosti

Cena4 900 000 Kč včetně provize
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaSyrovice
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku601 m²
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky05433048
Kontaktovat makléře
Lukáš Peterek
CENTURY 21 Bonus Brno
+420 538 728 645
[email protected]
www.century21.cz/makler-lukas-peterek
IČ: 74654071

Pro získání potřebných zkušeností, jsem se na začátku své praxe, jako nezkušený nováček, musel do práce pořádně opřít. I dnes svým makléřům říkám, že stát se realitním makléřem je, jako byste si otevřeli na rohu prodejnu kol, ale na kole nikdy nejezdili. Je třeba si osvojit obchodní a komunikační dovednosti, právní znalosti, ale nejvíce mě i přesto naučila praxe. Vložené úsilí se mi, ale začalo vracet už v začátku, v podobě spokojených klientů, a tak to trvá až do dneška.

Jsem rád, že za posledních devět let, co se na realitním trhu pohybuji, mohu konstatovat, že se hodně věcí změnilo k lepšímu, ale také vím, že nás ještě spoustu práce čeká. Jako velmi pozitivní vnímám, velký posun v komunikaci s Vámi jako samotnými klienty. V mých očích je realitní makléř nejen profesionální obchodník s nemovitostmi, ale i člověk, který chápe Vaše potřeby a přání a snaží se nalézt pro ně adekvátní řešení.

Moji klienti mě naučili, jak je třeba se o ně starat a věnovat jim stejnou péči jako svým přátelům. Rád vidím, když je klient s mojí práci spokojený a doporučuje mě dále svým přátelům, známým a sousedům. A to mě v realitách doposud drželo a věřím, že ještě spoustu let držet bude.


Více o mě a mé práci naleznete na www.lukaspeterek.cz"

Kontaktovat makléře
bgLukáš Peterek