Pozemek pro stavbu RD, 473 m2, Úvaly

Úvaly

Prodej, Pozemky pro bydlení Prodáno
  • Bydlení
  • Voda
  • Elektřina
  • Odpad
  • Plyn
prodáno

Popis a parametry nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek o výměře 473 m2 ve staré zástavbě obce v ulici Ruská. Pozemek je určený pro stavbu rodinného domu, je oplocený ze tří stran. Na pozemku je udržovaná zahrada. Voda, kanalizace a plyn jsou na hranici pozemku, možnost připojení na tyto sítě je v listopadu 2022 z důvodu nového silničního povrchu. Elektřinu možné připojit ihned. Výborná dopravní dostupnost do Prahy, 200m na autobus, který jede 4 minuty na vlakové nádraží, odtud 30 min na Masarykovo nádraží v Praze. Doporučujeme prohlídku.

Pozemek pro stavbu RD, 473 m2, Úvaly

Popis nemovitosti

Cenaprodáno
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaÚvaly
OkresPraha-východ
Plocha pozemku474 m²
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky017-03-010
Kontaktovat makléře
Ing. Blanka Skácelová, MBA
CENTURY 21 Ruby
+420 606 836 762
[email protected]
www.century21.cz/makler-ing-blanka-skacelova-mba

Nemovitosti jsou nejen mojí prací, ale i koníčkem.
Denně poznávám nové lidi, zažívám nové situace, které mě obohacují, stále se učím něco nového a troufám si říci, že obchodovat s nemovitosti bylo jedno z nejlepších rozhodnutí mého života.
Mí spokojení klienti jsou pro mě velmi důležití a stále mi dokazují, že má moje práce smysl. Mých úspěchů bych nikdy nedokázala bez našeho týmu, který je mi velkou oporou a bez kterého si už nedovedu moji práci představit.
Prodávám a pronajímám nemovitosti v Praze a okolí, ráda Vám také pomůžu najít Váš vysněný domov. Ať už je to byt, dům, pozemek nebo nebytový prostor, nebojím se se jakékoliv výzvy.
Přesvědčte se i Vy.

Kontaktovat makléře
bgIng. Blanka Skácelová, MBA