Prodej pozemku pro bydlení, 1400m² - Žernovník

Žernovník

Prodej, Pozemky pro bydlení
  • Bydlení
  • Voda
  • Elektřina
  • Odpad
4 190 000 Kč

vč. odměny RK

Popis a parametry nemovitosti

Pozemek obklopený loukami a lesy. Pohoda, klid a nádherná příroda... Takto by se dal definovat jedinečný pozemek o výměře 1400m2 s tím, že 250m2 je územním plánem specifikováno jako plocha k bydlení a může tady tedy stát váš vysněný dům.

Pozemek se nachází v obdivuhodném údolí regionu Moravský kras, v malebném údolí říčky Býkovky, v katastrálním území obce Žernovník. Pozemek je udržovaný, připravený k výstavbě a nezastavilelná část (zahrada) je z části osázená vzrostlými ovocnými stromy a z části jsou vysázeny stromy nové. Vašimi jedinými sousedy budou obyvalelé mlýna, který s tímto pozemkem sousedí.

Pokud máte zájem o chov zvířat nebo pěstování různých plodin, tak k nabízenému pozemku je možné dokoupit další sousedící pozemky.

IS: elektřina je od pozemku vzdálena 30m, vrt s pitnou vodou 60m a odpadní vody je nutné řešit vlastní čistírnou odpadních vod.
Pozemek je vhodný pro klienta, který hledá bydlení přímo v srdci přírody v kombinaci s ideální dostupností do Černé Hory, Blanska, Brna...

Pro další informace nebo sjednání prohlídky mne neváhejte kontaktovat.

Prodej pozemku pro bydlení,  1400m² - Žernovník

Popis nemovitosti

Cena4 190 000 Kč vč. odměny RK
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaŽernovník
OkresBlansko
Plocha pozemku2.100 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaVenkovská
DopravaAutobus
VodaMístní zdroj
Elektřina230V, 400V
OdpadČOV pro celý objekt
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky13223019
Kontaktovat makléře
Martina Mareschová
CENTURY 21 Reality Macocha
+420 777 857 739
[email protected]
www.century21.cz/makler-martina-mareschova

Práci realitního makléře se věnuji s maximálním nasazením a vášní, protože svět nemovitostí je mojí srdcovou záležitostí už od roku 2007. Jsem komunikativní, empatická, upřímná a vždy se snažím udělat pro své klienty maximum. Zakládám si na individuálním, přátelském a lidském přístupu, protože jen ten dokáže odlehčit i složitější životní situace, které mohou prodej nebo koupi nemovitosti provázet. Těší mne, že díky mnohaletým zkušenostem a získaným vědomostem mohu klientům zaručit kvalitní a bezpečný prodej, koupi či pronájem jejich nemovitosti.

Kontaktovat makléře
bgMartina Mareschová