Prodej jedinečného pozemku o rozloze 12 767 m2, Březí u Říčan

Za Zahradami 111, Březí

Prodej, Pozemky pro komerční výstavbu
  • Komerční
  • Voda
  • Elektřina
  • Odpad
  • Komunikace
25 900 000 Kč

včetně provize

Popis a parametry nemovitosti

Exkluzivně nabízíme prodej jedinečné nemovitosti se skvělou dostupností do Prahy v obci Březí u Říčan. Jedná se o pozemky s celkovou výměrou 12 767 m2, jejichž využití má velmi různorodé možnosti. Nemovitost lze využít jak soukromě, tak i obchodně tj. rozparcelování a rozprodej pozemků na RD, nebo přestavbou současné stavby na bytový dům, vybudovat sídlo firmy nebo také lze využít nemovitost na výstavbu zdravotnického zařízení, pečovatelského zařízení nebo také školského zařízení. Možností využití této jedinečné nemovitosti je opravdu mnoho. Velkolepá rozloha a využití okolních pozemků zajišťuje i vyhledávané soukromí. V současné době je na pozemku rodinný dům 5+kk s rozlehlou zahradou, loukou, lesem a soukromým rybníkem.

První část pozemku o rozloze cca 6 321m2 je v územním plánu vedena jako „Plochy smíšené obytné – bydlení venkovské (BV) s hlavním, funkčním využití: stavby pro bydlení – rodinné domy – izolované.
Další přípustné využití: školská zařízení, zdravotnická a sociální zařízení, obchodní zařízení a zařízení nerušících služeb (vše do kapacity 100 m2 hrubé podlažní plochy); nerušícími službami se rozumí služby, které svým provozováním nenarušují užívání staveb, zařízení a pozemků ve svém okolí a nezhoršují životní prostředí v souvisejícím prostředí – hluk, čistota ovzduší, dopravní zátěž), stavby dopravní a technické infrastruktury a stavby doplňkové, související s hlavním využitím plochy.

Druhá část pozemku o rozloze cca 5 238 m2 je v územním plánu vedena jako „Plochy přírodní“ s hlavním funkčním využitím: plochy přírodní, zajišťující podmínky pro ochranu přírody a krajiny, včetně významné nelesní zeleně.

Poslední třetí část pozemku o výměře 1 208 m2 je rybník využíván k soukromému chovu ryb.
V současné době je nemovitost napojena na studnu, vodovod, ČOV (právě probíhá příprava napojení na obecní kanalizaci), elektřinu, na domě využity solární panely.

Obec Březí se nachází necelé 4 km od hranic hlavního města a nabízí výbornou dostupnost do centra Prahy.

Autobusová zastávka MHD linky č. 469 (směr Říčany, Strančice, žel. st.) a linky č. 366 (směr Praha-Uhříněves, metro A Skalka) je vzdálená 10 minut chůze. Pro cesty do centra Prahy lze volit dálnici D1 s napojením na Pražský okruh, nebo vlakové spojení. V obojím případě jste v centru Prahy přibližně za 30 minut. Sousední Říčany a také nedaleká Uhříněves je vzdálená asi 10 minut jízdy autem.

Více informací u makléře nabídky. Doporučujeme prohlídku.

Prodej jedinečného pozemku o rozloze 12 767 m2, Březí u Říčan

Popis nemovitosti

Cena25 900 000 Kč včetně provize
KategoriePozemky pro komerční výstavbu
LokalitaZa Zahradami 111, Březí
OkresPraha-východ
Plocha pozemku12.767 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaVenkovská
KomunikaceŠtěrková
DopravaAutobus
VodaDálkový vodovod, Studna
Elektřina230V, 400V
OdpadČOV pro celý objekt
TopeníLokální elektrické, Jiné
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky08123035
Kontaktovat makléře
Stanislav Šelder
CENTURY 21 AZ Reality
+420 608 819 472
[email protected]
www.century21.cz/makler-stanislav-selder
IČ: 70389004

Jsem majitel a jednatel kanceláře CENTURY 21 AZ Reality a v obchodní sféře se pohybuji přes 20 let. Po ukončení studia jsem se věnoval službám při návrhu a realizaci luxusních interiérů. Od roku 2002 působím na realitním trhu.

V této oblasti jsem si zakrátko pro svůj profesionální a individuální přístup v jednání s klienty vybudoval pověst velmi zodpovědného a solidního makléře s velkým počtem spokojených zákazníků. Právě proto značnou část mých klientů tvoří dlouhodobí obchodní partneři. Další etapou mého profesního vývoje je účast na investiční developerské činnosti v oblasti výstavby rodinných domů a komplexní poradenství na investicích a v realitách.

Spolu se svým týmem se snaží zákazníkům poskytovat nadstandartní úroveň služeb.

Osobní stránky makléře: www.stanislavselder.cz

Kontaktovat makléře
bgStanislav Šelder