Prodej pozemku pro komerční výstavbu, 1000m²

Kamenický Šenov

Prodej, Pozemky pro komerční výstavbu
  • Komerční
  • Voda
  • Elektřina
  • Odpad
  • Plyn
  • Komunikace
750 Kč za m2

včetně provize, cena k jednání

Popis a parametry nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji soubor přilehlých pozemků sousedící s hlavním komunikačním tahem, nacházející se v obci Kamenický Šenov. Pozemek o rozloze 1000 m2 je zatravněný. Je zde možnost i dokoupit větší část pozemku. Dle územního plánování je možno využít tento pozemek ke komerčním účelům a službám, zejména pak k výstavbě a realizaci čerpací stanici pohonných hmot. Jedná se tedy o plochy občanského vybavení a plochy čerpací stanice PH. Kamenický Šenov je město, které se nachází na severu Čech v Libereckém kraji, v okrese Česká Lípa. Město leží v nadmořské výšce 350m – 550m na hranici dvou krajinných celků – Českého středohoří a Lužických hor, jež jsou zároveň stejnojmennými chráněnými krajinnými oblastmi. Žije zde přibližně 3 900 obyvatel. Pro zajímavost, tato oblast je velmi známá z natáčení pohádky Pyšná princezna a je zde turisticky hojně navštěvované místo, které prakticky sousedí s avizovaným pozemkem. V případě Vašeho zájmu kontaktujte, prosím, makléřku.

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, 1000m²

Popis nemovitosti

Cena750 Kč za m2 včetně provize, cena k jednání
KategoriePozemky pro komerční výstavbu
LokalitaKamenický Šenov
OkresČeská Lípa
Plocha pozemku10.159 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
KomunikaceBetonová, Asfaltová
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaMístní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina120V, 230V
PlynIndividuální
OdpadVeřejná kanalizace, ČOV pro celý objekt, Jímka
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky021-03-163
Kontaktovat makléře
Ing. Veronika Baloun
CENTURY 21 Premium
+420 724 811 473
[email protected]
www.century21.cz/makler-ing-veronika-baloun

https://veronikabaloun.cz/
Jsem tu pro Vás, pokud potřebujete pomoc nebo poradit.
Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh, každý z nás je jiný a každá nemovitost je jedinečná. A proto preferuji osobní přistup ke každému. Nikdo by neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.
Prodej domu, bytu, pozemku nebo jiné nemovitosti není úplně lehký úkol. Čeká na Vás spousta překážek, se kterými je celý obchod spojen. Realitní makléř musí někdy být psycholog a stratég. Já Vám nabízím pomocnou ruku, že za Vás udělám vše co je s prodejem spojené. Budu Váš hromosvod :-)!
Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Dbám na svém dobrém jménu a pověsti.
Život je neustálá změna, a to mě žene kupředu. Jelikož když něco končí, něco nového začíná. Práce realitního makléře mi umožnuje být flexibilní a věnovat se svojí rodině i práci naplno. Vždy jsem pracovala s lidmi, jelikož mezi moje silné stránky patří komunikativnost. Znáte to rčení? "Když někoho vykopnete dveřmi, přijde oknem" Tak to jsem JÁ. Nevzdávám se, vždy si jdu za svým cílem, nebojím se překonávat překážky, a o tom přeci je život realitního makléře.
Tato práce je velmi rozmanitá, nutí mě neustále na sobě pracovat a sebevzdělávat se, abych dokázala na realitním trhu uspět. Práce realitního makléře mě velmi baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Spolupracuji s týmem lidí, točíme video prohlídky, využíváme profesionálního fotografa, vytváříme Home Staging, pracujeme na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat Vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k Vaší plné spokojenosti.
Svoji práci se snažím dělat s úctou a profesionálním přístupem ke klientům, a mám radost, když jsou za mnou vidět výsledky.
Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji, ráda se Vám představím osobně u kávy v kavárně, nebo u Vás v kanceláři, práci, doma kde Vám to bude příjemné. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Budu se těšit
Vaše Veronika

Kontaktovat makléře
bgIng. Veronika Baloun