Prodej, Pozemky pro komerční výstavbu, 25 602 m² - Milín

11. května 74, Milín

Prodej, Pozemky pro komerční výstavbu
  • Komerční
17 900 000 Kč

včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Prodej průmyslového, logistického a výrobního pozemku o velikosti 25 602 m2 vedle budoucí dálníce D4 u obce Příbram. V platném územním plánu je pozemek vedený jako výrobní a skladovací. Je skvěle dopravně dostupný - z Prahy jste na místě pohodlně za 35 minut. Nyní je ve výstavbě dálnice, která bude kolem pozemků dokončená do konce roku 2021, čímž se cesta ještě více zrychlí. Dálnice v současnosti končí 1,2 km daleko a stavba stále pokračuje. Sjezd bude přímo do obce Milín. Pozemek přímo sousedí s halami, které jsou také na prodej. Pozemek nyní není zasíťovaný, ale je možné ho bezproblémů zastíťovat. V přímém sousedství je dálkový vodovod, kanalizace, elektřina. V místě je kompletní občanská vybavenost, krásný hotel, zámek atp.

Prodej, Pozemky pro komerční výstavbu, 25 602 m² - Milín

Popis nemovitosti

Cena17 900 000 Kč včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro komerční výstavbu
Lokalita11. května 74, Milín
OkresPříbram
Plocha pozemku25.602 m²
DopravaDálnice, Silnice, Autobus
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky085-03-089
Aktualizace1. 3. 2021
Kontaktovat makléře
Sylvie Kalinová
CENTURY 21 Alex
+420 607 750 067
[email protected]
www.century21.cz/makler-sylvie-kalinova

"Po studiu vydavatelské činnosti, reklamy a médií jsem se věnovala marketingu a obchodu v realitní sféře. Spolupracovala jsem s developery, investory, správci nemovitostí, subdodavateli, právníky a dalšími. Vždy mě bavilo propojovat marketing s obchodní činností, tyto dvě oblasti se společně perfektně doplňují a já s nimi pracuji i v současné realitní praxi.
Ráda se postarám o vaši nemovitost od první myšlenky na prodej přes profesionální focení, propracovanou inzerci, kompletní prodejní servis, až po převody energií. Pokud hledáte pronájem kanceláří, obchodních prostor, hal a skladů, ráda se hledání chopím a spolu s vámi najdu nejvhodnější prostory a pomohu s vyjednáním výhodných podmínek. Stále si udržuji přehled o současném trhu a snažím se být všestranná."

Kontaktovat makléře
bgSylvie Kalinová