prodej, pozemky pro komerční výstavbu, 8774m² D1 u Modletic/Jažlovic

Modletice

Prodej, Pozemky pro komerční výstavbu
  • Komerční
  • Komunikace
  • Telekomunikace
34 218 600 Kč

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme vám ke koupi pozemky umístěné bezprostředně vedle dálnice D1, nedaleko od křížení s Pražským okruhem D0 u Modletic. Pozemky jsou dle platného územního plánu zařazené také v kategorii výroby a skladování. Pozemky mají přímou viditelnost z D1 v obou směrech. Některé potřebné sítě jsou již v lokalitě nedaleko pozemku.

Mezi stavby, které jsou na pozemku dle platného územního plánu přípustné, patří:
zařízení pro malosériovou řemeslnou výrobu, výrobní služby, technologické parky a související administrativa, skladování, obchodní plochy, zařízení pro dopravu v klidu, občanské vybavení, sportovní plochy a pod.
Maximální zastavěná plocha pro jeden objekt je 2000m2.
Výška stavby 9m, případně 12m. Lze umístit také reklamní plocha.
V minulosti se zvažovalo umístění čerpací stanice případně s McDrive, přímo na těchto pozemcích s přímým sjezdem z D1, domníváme se, že toto jednání je možné obnovit, dle vyjádření ŘSD chybí také odpočívky pro kamiony.
Pro další informace prosím kontaktujte makléře.

prodej, pozemky pro komerční výstavbu, 8774m² D1 u Modletic/Jažlovic

Popis nemovitosti

Cena34 218 600 Kč
KategoriePozemky pro komerční výstavbu
LokalitaModletice
OkresPraha-východ
Plocha pozemku8.774 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaPrůmyslová
KomunikaceAsfaltová, Neupravená
TelekomunikaceKabelové rozvody
DopravaDálnice
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky021-03-369
Kontaktovat makléře
Jaroslav Bolina
CENTURY 21 Premium
+420 722 504 504
[email protected]
www.century21.cz/makler-jaroslav-bolina

Oboru realit se věnuji od roku 2002, nabízím služby týkající se převodu, nebo nákupu, rezidenčních nemovitostí (bytů a rodinných vil), komerčních objektů, činžovních domů, pozemků, historických a rekreačních objektů, lesních pozemků, zajištění nájmů komerčních nebo rezidenčních prostor, převodu družstevních podílů. Jsem připravený pomoci s převody obchodních podílů, sloučení, rozštěpení firem a řešením nestandardních situací.

On my profile you will find residential properties, investment plots, some high-yield commercial/residential properties and others. I offer some properties “with no public presentation” in order to preserve the unique nature of the offer. For foreign investors we offer complete representation during the search for properties and price negotiations. I can mediate a high-quality legal service and can arrange other services (company foundation, a registered address in the Czech Republic, translators and interpreters).

Добро пожаловать. На моем профиле вы найдете прибыльную недвижимость коммерческую/жилую. Кроме того, вы найдете здесь информацию о коттеджной недвижимости средней и высшей категории, инвестиционных участках и пр. Многие виды недвижимости предлагаются «без публичного представления» в виду сохранения уникальности предложения. Для иностранных инвесторов, предлагаются услуги по представлению в поисках недвижимости, переговоров о цене, по посредничеству юридических услуг высокого уровня (Чехия и Европа), а также по обеспечению прочих видов услуг (учреждение компании, предоставление юридического адреса в ЧР, обеспечение услуг переводчика, размещение в Праге/ЧР и др).

Kontaktovat makléře
bg