Zahrada s krásným výhledem, 1441 m²

Bílovice nad Svitavou

Prodej, Pozemky - zahrady Prodáno
  • Zahrada
prodáno

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme k prodeji zahradu s okouzlujícím výhledem v lukrativní a oblíbené lokalitě "kraje lesů, vod a strání". Pozemek je oplocen, podél plotu vysázeny túje, do budoucna možnost změny na stavební pozemek. Bílovice nad Svitavou jsou v posledních letech velmi vyhledávaným místem pro život. Uprostřed nádherné přírody, a přitom jen několik minut cesty do Brna, s výbornou dopravní dostupností. V obci je veškerá občanská vybavenost. Pro více informací kontaktujte makléře. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce.

Zahrada s krásným výhledem, 1441 m²

Popis nemovitosti

Cenaprodáno
KategoriePozemky - zahrady
LokalitaBílovice nad Svitavou
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku1.441 m²
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky125-03-040
Kontaktovat makléře
Lada Slezáčková
CENTURY 21 General
+420 721 030 512
[email protected]
www.century21.cz/makler-lada-slezackova

"Do světa realit mě přivedly vlastní zkušenosti s realitními makléři, s nimiž jsem se setkala v osobním životě, při koupi, prodeji či pronájmu své nemovitosti (nevlastním jich tolik, jen jsem se častěji stěhovala:-)). Vždy jsem měla pocit, že se to dá dělat jinak a lépe;-). 
Mě práce baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zároveň kladu velký důraz na osobní a individuální přístup ke každému klientovi. Mou zálibou je interiérový design, který ráda využívám při Home Stagingu. Fotografie nemovitostí na profesionální úrovni jsou pro mě samozřejmostí. Mým cílem je nejen prodat Vaši nemovitost za co nejvyšší cenu, ale záleží mi především na Vaší spokojenosti.  
Za každým prodejem se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř... 
Neváhejte mě kontaktovat, ráda se s Vámi sejdu u kávy:-)."

Kontaktovat makléře
bgLada Slezáčková