Prodej zahrady 1 582 m²

Modřice

Prodej, Pozemky - zahrady Prodáno
  • Zahrada
prodáno

+ provize RK + daň z nabytí

Popis a parametry nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme zahradu vhodnou například pro rekreaci nebo sad o celkové ploše 1582 m2 v Modřicích u Brna. Zahrada se skládá ze tří parcel. Uliční šíře v nejširším bodě je 11,8 m2. Na jednom z pozemků se nachází chatka o půdorysu 17 m2. Současný platný územní plán říká, že se jedná o pozemek k rekreaci Přes zahradu vede vedení vysokého napětí, ale dle informací z E-ON, který spravuje ochranné pásmo, lze postavit rekreační objekt o zastavěné ploše 50m2, nejlépe na místě původního objektu. Na pozemku se nenachází studna, ale je možné jí zbudovat. K zahradě vede štěrková cesta. Pozemky jsou vlastněny jedním vlastníkem a nejsou zatíženy žádným věcným břemenem ani jiným právním omezením. Možnost stavebního pozemku pro rekreaci.

Prodej zahrady 1 582 m²

Popis nemovitosti

Cenaprodáno + provize RK + daň z nabytí
KategoriePozemky - zahrady
LokalitaModřice
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku1.582 m²
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky054-03-032
Kontaktovat makléře
Lukáš Peterek
CENTURY 21 Bonus Brno
+420 538 728 645
[email protected]
www.century21.cz/makler-lukas-peterek
IČ: 74654071

Pro získání potřebných zkušeností, jsem se na začátku své praxe, jako nezkušený nováček, musel do práce pořádně opřít. I dnes svým makléřům říkám, že stát se realitním makléřem je, jako byste si otevřeli na rohu prodejnu kol, ale na kole nikdy nejezdili. Je třeba si osvojit obchodní a komunikační dovednosti, právní znalosti, ale nejvíce mě i přesto naučila praxe. Vložené úsilí se mi, ale začalo vracet už v začátku, v podobě spokojených klientů, a tak to trvá až do dneška.

Jsem rád, že za posledních devět let, co se na realitním trhu pohybuji, mohu konstatovat, že se hodně věcí změnilo k lepšímu, ale také vím, že nás ještě spoustu práce čeká. Jako velmi pozitivní vnímám, velký posun v komunikaci s Vámi jako samotnými klienty. V mých očích je realitní makléř nejen profesionální obchodník s nemovitostmi, ale i člověk, který chápe Vaše potřeby a přání a snaží se nalézt pro ně adekvátní řešení.

Moji klienti mě naučili, jak je třeba se o ně starat a věnovat jim stejnou péči jako svým přátelům. Rád vidím, když je klient s mojí práci spokojený a doporučuje mě dále svým přátelům, známým a sousedům. A to mě v realitách doposud drželo a věřím, že ještě spoustu let držet bude.


Více o mě a mé práci naleznete na www.lukaspeterek.cz"

Kontaktovat makléře
bgLukáš Peterek