Pozemek, Rybníky, okr, Znojmo, CP 900 m2, intravilán obce

Rybníky

Prodej, Pozemky - zahrady
  • Zahrada
info v RK

+ provize RK 5% + DPH

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Rybníky, okr. Znojmo, umístěný v intravilánu obce. Celková plocha 900 m2, ul. šíře cca 8,7 m, pozemek je na rovině. V katastru evidovaný jako zahrada. Do budoucna možná investice. Pozemek vhodný k chovu koní a jiných hospodářských zvířat, pěstování zeleniny, výsadbě ovocných stromků. Blízkost řeky nabízí relaxační využití.
Kupní cena nemovitosti uvedená v inzerátu je pouze orientační. V případě vyššího počtu zájemců může dojít i k jejímu zvýšení.

Pozemek, Rybníky, okr, Znojmo, CP 900 m2, intravilán obce

Popis nemovitosti

Cenainfo v RK + provize RK 5% + DPH
KategoriePozemky - zahrady
LokalitaRybníky
OkresZnojmo
Plocha pozemku900 m²
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky054-13-311
Kontaktovat makléře
Ing. Dana Valešová
CENTURY 21 Bonus Brno
+420 538 728 645
[email protected]
www.century21.cz/makler-ing-dana-valesova

"Vítám Vás na svém profilu. Dovolte, abych se představila.

Vystudovala jsem MZLU v Brně, Provozně ekonomickou fakultu. Na trhu s nemovitostmi působím od listopadu 2006. Po tuto dobu jsem získala potřebné znalosti i obchodní praxi. Ve společnosti CENTURY 21 působím jako samostatná realitní makléřka. Specializuji se na prodej bytů a domů v Brně, ráda Vám však poradím i s prodejem pozemků, chat a garáží nebo pronájmem nemovitosti. Úspěšně jsem pomohla s prodejem již mnoha klientům. Celková hodnota mých realizovaných obchodů již přesáhla 300 mil. Kč. I Vám jsem připravena pomoci. Respektuji potřeby i přání každého z Vás, každého jednotlivého klienta individuálně. Ať už je to maximalizace kupní ceny, zajištění veškerého servisu spojeného s prodejem nebo spolehlivost či rychlost, dokáži Vám vyjít vstříc.

Budu se těšit na případnou spolupráci s Vámi! :-)"

Kontaktovat makléře
bgIng. Dana Valešová