Prodej restaurace 233m² situované u QUADRIO; kvalitní zákaznická základna

Praha - Nové Město

Prodej, Restaurace
  • Stav: Po rekonstrukci
  • Částečně vybavený
  • Cihlová
  • Restaurace
2 999 000 Kč

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme vám ke koupi 100% obchodního podílu společnosti disponující před necelými dvěma lety uzavřenou nájemní smlouvou na 8+10 let, týkající se nájmu restaurace o přibližné výměře 233m2, v těsné blízkosti Quadrio, P1 Nové Město.
Větší část plochy restaurace se nachází v přízemí (přibližně 133m2), prostor v 1.podzemním podlaží má výměru přibližně 100m2. Celý prostor je po kompletní důkladné renovaci (včetně zdí, nosných prvků, ing.sítí a pod).
Interier restaurace má univerzální řešení, jde využít pro vlastní koncept, ale také například jako školicí zařízení. Prostory restaurace umožňují provozovat i plně vybavenou kuchyň.
K restauraci patří zahrádka ve vnitrobloku-patio.
Nájem je k diskuzi (nyní je obratový). Cena za prodej 100% podílu je 2,99 mil. CZK a v případě rychlého jednání lze jednat o dalších bonusech. Nový majitel platí provizi 1/2 nájmu pus DPH.
Součástí převodu je také precizně budovaná zákaznická základna.
V neposlední řadě je možné vyzdvihnout vysoká hodnocení na sociálních sítích. Fotografie jsou pouze ilustrativní. Pro ostatní informace o této nabídce kontaktujte makléře.

Prodej restaurace 233m²  situované u QUADRIO; kvalitní zákaznická základna

Popis nemovitosti

Cena2 999 000 Kč
KategorieRestaurace
LokalitaPraha - Nové Město
OkresHlavní město Praha
Plocha užitná233 m²
Plocha pozemku233 m²
Počet podlaží7
Podlaží umístění1
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
ZařízenýČástečně
Bezbariérovýano
Výtahano
OchranaOchranné pásmo
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet, Kabelová televize, Kabelové rozvody
DopravaSilnice, MHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky021-04-093
Kontaktovat makléře
Jaroslav Bolina
CENTURY 21 Premium
+420 722 504 504
[email protected]
www.century21.cz/makler-jaroslav-bolina

Oboru realit se věnuji od roku 2002, nabízím služby týkající se převodu, nebo nákupu, rezidenčních nemovitostí (bytů a rodinných vil), komerčních objektů, činžovních domů, pozemků, historických a rekreačních objektů, lesních pozemků, zajištění nájmů komerčních nebo rezidenčních prostor, převodu družstevních podílů. Jsem připravený pomoci s převody obchodních podílů, sloučení, rozštěpení firem a řešením nestandardních situací.

On my profile you will find residential properties, investment plots, some high-yield commercial/residential properties and others. I offer some properties “with no public presentation” in order to preserve the unique nature of the offer. For foreign investors we offer complete representation during the search for properties and price negotiations. I can mediate a high-quality legal service and can arrange other services (company foundation, a registered address in the Czech Republic, translators and interpreters).

Добро пожаловать. На моем профиле вы найдете прибыльную недвижимость коммерческую/жилую. Кроме того, вы найдете здесь информацию о коттеджной недвижимости средней и высшей категории, инвестиционных участках и пр. Многие виды недвижимости предлагаются «без публичного представления» в виду сохранения уникальности предложения. Для иностранных инвесторов, предлагаются услуги по представлению в поисках недвижимости, переговоров о цене, по посредничеству юридических услуг высокого уровня (Чехия и Европа), а также по обеспечению прочих видов услуг (учреждение компании, предоставление юридического адреса в ЧР, обеспечение услуг переводчика, размещение в Праге/ЧР и др).

Kontaktovat makléře
bg