Prodej restaurace se zahradou a bytem, Suchdol n.O.

Komenského, Suchdol nad Odrou

Prodej, Restaurace
  • Stav: Velmi dobrý
  • Vybavený
  • Cihlová
  • Restaurace
info v RK

Popis a parametry nemovitosti

Naše realitní kancelář Century 21 Váš Realitní Partner Vám exkluzivně zprostředkuje prodej restaurace se zahradou a bytem v centru obce Suchdol nad Odrou přímo naproti obecního úřadu. Restaurace včetně kuchyně a bytu prošla v minulosti kompletní rekonstrukcí a je ve velmi dobrém technickém stavu. Restaurace je zateplená, s novou fasádou, po výměně oken, v celém objektu jsou nové rozvody elektřiny, vody i plynu, byla položena nová dlažba a sociální zázemí pro hosty i zaměstnance rovněž prošla celkovou rekonstrukcí. Restaurace je rozdělena na dvě části, a to na salónek vybavený klimatizací s kapacitou 60 osob, kde se pravidelně konají oslavy, srazy, svatby a jiné rodinné či firemní události, druhá část nabízí prostor pivnice s barem, kulečníkem a kapacitou cca 40 osob. Kuchyně je plně a funkčně vybavena s velkorysým prostorem, který umožňuje pořádat i větší a náročnější akce s větším objemem přípravy jídel. V patře nalezneme vkusně rekonstruovaný byt s balkonem a možností vybudovaní velké terasy. V patře se rovněž nachází sociální zázemí a šatny pro zaměstnance. Možnost vytvoření dalších bytových jednotek na půdě domu, která je v současné době bez dalšího využití. Budova je zčásti podsklepená.

Velkou výhodou je zahrada, která se nachází přímo za objektem, a je k ní přístup přímo z objektu či z ulice. Zahrada disponuje letním zahradní chatou, která nabízí veškeré zázemí pro obsluhu terasy s posezením. Terasa disponuje elektrickou markýzou. Je zde vybudovaná i zóna s hřištěm pro děti. Toto místo je v letních měsících velmi oblíbenou zastávkou pro místní i zákazníky ze širokého okolí.

Vytápění objektu zajišťuje kotel na dřevo, je možnost se připojit i na plyn. Objekt je napojen na veškeré ostatní sítě.

Restaurace vaří denní menu, rozváží obědy po okolí do firem a domácností, každý víkend zde probíhají soukromé akce a v letních měsících se na zahradě s terasou pořádá pravidelné grilování. Jedná se o dobře fungující a zdravý provoz.

Doporučujeme shlédnout virtuální prohlídku (https://my.matterport.com/show/?m=wnqUhU3RDwj&fbclid=IwAR3fwZWV-bO8JY-jvV_erLlNj7nqNLu5Wlb_FsIDwasHnu1O-uepXz_JJn0) a v případě zájmu se s Vámi rádi uvidíme na osobní prohlídce.

S financováním v případě potřeby pomůžeme vlastním partnerem bez poplatku.

Prodej restaurace se zahradou a bytem, Suchdol n.O.

Popis nemovitosti

Cenainfo v RK
KategorieRestaurace
LokalitaKomenského, Suchdol nad Odrou
OkresNový Jičín
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná1.200 m²
Počet podlaží2
Podlaží umístění1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
ZařízenýAno
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky133-106-327748
Aktualizace26. 6. 2020
Kontaktovat makléře