RD 2+1, ul. Svah, Starý Lískovec, CP 210 m2

Svah, Brno

Prodej, Rodinné domy Prodáno
  • Stav: Špatný
  • Garáž, Parkovací stání
prodáno

+ provize RK + daň z nabytí

Popis a parametry nemovitosti

Cihlový dům nacházející v klidné okrajové části Brna, cca 10 minut jízdy autem na Hlavní nádraží. Celková plocha pozemků činí 210 m2, zastavěná plocha 169 m2, užitná plocha je cca 180 m2. K domu náleží dvorek 41 m2. Dům je jednopodlažní a ve venkovní části zde naleznete průjezd na dvorek, dvorek, garáž/stodolu, kůlnu, suchý záchod a vstup do sklepa. V obytné části se nachází, vstupní prosklená hala, kuchyně a dva pokoje. Okna jsou do ulice plastová, zbytek dřevěná. Střecha je sedlová z roku 1987 - 1989 s taškovou pálenou krytinou. K ohřevu teplé vody slouží Boiler. Topení zajišťují vafky. Nemovitost je připojena k místnímu rozvodu elektřiny, na místní vodovod a k místní kanalizační síti. Objekt je částečně podsklepen. Dům je vhodný ke kompletní rekonstrukci, nebo k demolici a výstavbě nového domu, dle pohledu každého zájemce. Dům se nachází v původní zástavbě obce Starý Lískovec. Okolní objekty mají jednopodlažní charakter. Brno-Starý Lískovec je městská část na jihozápadním okraji statutárního města Brna. Je tvořena městskou čtvrtí Starý Lískovec, původně samostatnou obcí zvanou Lískovec, která byla k Brnu připojena v roce 1919. Celková katastrální výměra činí 3,28 km², tvořena je téměř celým katastrálním územím Starý Lískovec a drobnou částí katastrálního území Nový Lískovec. Samosprávná městská část vznikla 24. listopadu 1990. Žije zde přes 12 000 obyvatel. Více informací u realitního makléře.

RD 2+1, ul. Svah, Starý Lískovec, CP 210 m2

Popis nemovitosti

Cenaprodáno + provize RK + daň z nabytí
KategorieRodinné domy
LokalitaSvah, Brno
OkresBrno-město
Velikost3 pokoje
Plocha užitná180 m²
Plocha pozemku210 m²
Plocha zastavěná169 m²
Stav objektuŠpatný
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
Rok výstavby1925
ParkováníAno
GarážAno
Sklepano
Elektřina230V
PlynPlynovod
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky054-02-139
Kontaktovat makléře
Lukáš Peterek
CENTURY 21 Bonus Brno
+420 538 728 645
[email protected]
www.century21.cz/makler-lukas-peterek

Pro získání potřebných zkušeností, jsem se na začátku své praxe, jako nezkušený nováček, musel do práce pořádně opřít. I dnes svým makléřům říkám, že stát se realitním makléřem je, jako byste si otevřeli na rohu prodejnu kol, ale na kole nikdy nejezdili. Je třeba si osvojit obchodní a komunikační dovednosti, právní znalosti, ale nejvíce mě i přesto naučila praxe. Vložené úsilí se mi, ale začalo vracet už v začátku, v podobě spokojených klientů, a tak to trvá až do dneška.

Jsem rád, že za posledních devět let, co se na realitním trhu pohybuji, mohu konstatovat, že se hodně věcí změnilo k lepšímu, ale také vím, že nás ještě spoustu práce čeká. Jako velmi pozitivní vnímám, velký posun v komunikaci s Vámi jako samotnými klienty. V mých očích je realitní makléř nejen profesionální obchodník s nemovitostmi, ale i člověk, který chápe Vaše potřeby a přání a snaží se nalézt pro ně adekvátní řešení.

Moji klienti mě naučili, jak je třeba se o ně starat a věnovat jim stejnou péči jako svým přátelům. Rád vidím, když je klient s mojí práci spokojený a doporučuje mě dále svým přátelům, známým a sousedům. A to mě v realitách doposud drželo a věřím, že ještě spoustu let držet bude.


Více o mě a mé práci naleznete na www.lukaspeterek.cz"

Kontaktovat makléře
bgLukáš Peterek