Webové stránky jsou v rekonstrukci. Aktuální nabídku najdete na webu sreality.cz

Prodej, Rodinný dům, 249 m² - Broumy

Na vyhlídce, Broumy

Prodej, Rodinné domy Prodáno
  • Stav: Před rekonstrukcí
  • Částečně vybavený
  • Zahrada
  • Garáž
prodáno

včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout prodej zděného rodinného domu v obci Broumy (okr. Beroun), určeného ke kompletní rekonstrukci. Hlavní předností nabízeného domu je jeho umístění v lokalitě (CHKO Křivoklátsko), optimální velikost pozemku (800 m2) a velmi dobrá dostupnost na trase Praha - Plzeň.
Jedná se o celopodsklepenou samostatně stojící zděnou budovu rodinného domu o dispozici 4+1, pravidelného tvaru, vhodnou pro rodinné bydlení, postavenou v roce 1975, dispozičně orientovanou na V-Z, s jedním PP, jedním NP a obytným podkrovím v sedlové střeše. Z inženýrských sítí je k dispozici E, VV, VK, T. Dům disponuje 890 m3 obestavěného prostoru. Konstrukční a materiálové charakteristiky rodinného domu jsou k dispozici u makléře, stavební dokumentací původní majitel nedisponuje. Vybavení je převážně standardní, morálně zastaralé. Vytápění je řešeno novým kotlem na TP (dřevo + uhlí-ořech), zavedeným do nově vystaveného keramického komínu. Koupelny a WC jsou vybaveny původními keramickými obklady, dlažbou a sanitární technikou- umyvadla, vana, WC. Kuchyně je vybavena běžnými spotřebiči. V minulosti proběhla pouze rekonstrukce vnitřní el. instalace, vody a odpadů.
Obec Broumy se nachází cca 15 km Z od Berouna v CHKO Křivoklátsko. V obci je základní občanská vybavenost. Dopravní dostupnost je velmi dobrá, v dosahu 10 km je nájezd na dálnici D5 (EXIT 22,28), dále je k dispozici BUS a MHD. Nemovitost je umístěna v okrajové západní části obce a je situována podél asfaltové komunikace ul. Na Vyhlídce.
Jedná se o insolvenční prodej z majetkové podstaty, dle podmínek insolvenčního zákona (zák. č. 182/2006 Sb.), pro více informací volejte makléře. Hypoteční financování je možné a zajištěno.

Prodej, Rodinný dům, 249 m² - Broumy

Popis nemovitosti

Cenaprodáno včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaNa vyhlídce, Broumy
OkresBeroun
Velikost4 pokoje
Plocha užitná160 m²
Plocha podlahová249 m²
Plocha pozemku800 m²
Plocha zastavěná118 m²
Plocha zahrady682 m²
Plocha nebytových prostor89 m²
Počet podlaží2
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby1975
ZařízenýČástečně
GarážAno
Počet garáží1
Výtahne
OchranaCHKO
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet, Satelit
DopravaDálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina400V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední tuhá paliva
PENB nedodán G
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky11532003
Kontaktovat makléře
Mgr. Ondřej Jaroš
CENTURY 21 Berounka Reality
+420 606 214 680
[email protected]
www.century21.cz/makler-mgr-ondrej-jaros
IČ: 04437080

Logickým vyústěním mé více jak patnáctileté praxe v oblasti hypotečního bankovnictví, oceňování nemovitostí a právní podpory, byla právě volba oboru obchodování s nemovitostmi, jako jednoznačné pokračování mé další profesní dráhy. Bohaté zkušenosti získané v minulosti nyní rozvíjím již sedmým rokem v oblasti obchodu s nemovitostmi. Ve spojení se silným partnerem nastavuji vysoký standard v poskytování realitních služeb především v regionu Berounsko, který velmi dobře znám a který je zároveň mým domovem.

Kontaktovat makléře
bg