RD 3+1 v Černčíně 85m2, CP pozemku 338m2

Hliník, Bučovice - Černčín

Prodej, Rodinné domy
  • Stav: Před rekonstrukcí
  • Zahrada
5 400 000 Kč

+ provize RK 5% + DPH

Popis a parametry nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme prodej rodinného domu v Bučovicích – Černčíně, v závěrečné fázi dokončovacích úprav domu a okolí. Dům byl kromě střechy kompletně zrekonstruován, je odizolováno zdivo, nová elektřina, voda, odpady, nová okna a dveře, podlahy, omítky, oplocení a další práce. Ze vstupní chodby jsou samostatné vstupy do jídelny s kuchyní, koupelny s toaletou a vanou a jednotlivých pokojů, obývacího, dětského a ložnice. Jídelna s kuchyní je situována na východ, kdy jídelnou ve stylu zimní zahrady se vstupuje na zahradu, kde vedle travnatých ploch je nové dláždění s umístěnou prostornou pergolou z masivu. Ostatní pokoje mají okna do ulice, na západní stranu. Zahrada je oplocená betonovými panely a zajišťuje naprosté soukromí. Na pozemek je přístup i z druhé strany, je zde vybudováno parkovací stání pro dvě auta, s možností zbudování přístřešku pro kola a další potřeby. Dům je umístěn v klidné, slepé uličce, v části Bučovic zvané Černčín. Bučovice jsou obcí s plnou občanskou vybaveností, vzdálené 14 km od Slavkova. Na domě probíhají průběžně stavební dokončovací práce, dům bude předán po kompletním dokončení, kdy bude hotová venkovní fasáda, dláždění a terénní práce v okolí domu. Cena je za dům po dokončení všech úprav včetně venkovních, součástí prodeje je i vnitřní vybavení. Pokud vás nabídka zaujala, volejte makléři pro více informací a zajištění prohlídky.

RD 3+1 v Černčíně 85m2, CP pozemku 338m2

Popis nemovitosti

Cena5 400 000 Kč + provize RK 5% + DPH
KategorieRodinné domy
LokalitaHliník, Bučovice - Černčín
OkresVyškov
Velikost4 pokoje
Plocha užitná85 m²
Plocha pozemku338 m²
Plocha zahrady218 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky054-02-238
Aktualizace8. 6. 2021
Kontaktovat makléře
Eva Veverková
CENTURY 21 Bonus Brno
+420 538 728 645
[email protected]
www.century21.cz/makler-eva-veverkova

"Ve svém životě jsem vystřídala několik povolání, každé mi přineslo zkušenosti, přátele, a také poznání, že to, co mě nejvíce baví a uspokojuje, je práce s lidmi a pocit, že to, co pro ně dělám, jim pomáhá a činí je spokojenými. A jelikož jsem se vždy zajímala o bytovou i zahradní architekturu a doslova ve snech rekonstruovala interiéry, bylo přirozené, že mě má profesní pouť přivedla na cestu realitní makléřky. Tato práce je nejenom kreativní, ale vyžaduje také odborné znalosti, proto sleduji vývoj a změny v oblastech dotýkajících se obchodu s nemovitostmi.
Velmi ráda Vás provedu celým procesem prodeje nemovitosti, který je nejen časově, ale také psychicky náročný, a to k jeho zdárnému konci tak, abyste byli s výsledkem spokojeni. Nabízím Vám odbornou a perfektně odvedenou práci, spolehlivost a poctivé jednání. Neváhejte mě oslovit, má práce Vám dá smysl."

Kontaktovat makléře
bgEva Veverková