RD 3+1 v Černčíně 85m2, CP pozemku 338m2

Hliník, Bučovice - Černčín

Prodej, Rodinné domy
  • Stav: Po rekonstrukci
  • Zahrada
4 800 000 Kč

+ provize RK

Popis a parametry nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme prodej rodinného domu v Bučovicích – Černčíně. Dům byl kromě střechy kompletně zrekonstruován, je odizolováno zdivo, nová elektřina, voda, odpady, nová okna a dveře, podlahy, omítky, oplocení a další práce. Dům je k okamžitému nastěhování, chybí však ještě některé dokončovací práce. Ze vstupní chodby jsou samostatné vstupy do jídelny s kuchyní, koupelny s toaletou a vanou a jednotlivých pokojů, obývacího, dětského a ložnice. Jídelna s kuchyní je situována na východ, kdy jídelnou ve stylu zimní zahrady se vstupuje do venkovních prostor. Ostatní pokoje mají okna do ulice, na západní stranu. Zahrada je pojata v odpočinkovém stylu, kde vedle zatravněných ploch je nové dláždění s prostornou pergolou z masivu. Na zahradu navazuje zbudované parkovací stání pod úrovní zahrady, kde se dají zaparkovat dvě auta a zbývá místo i na přístřešek pro kola a další potřeby. Parkování je přístupné z uličky z druhé strany pozemku a je opatřeno otevírací bránou na dálkové ovládání. Zahrada je oplocená betonovými panely a zajišťuje naprosté soukromí. Dům je umístěn v klidné, slepé uličce, v části Bučovic zvané Černčín. Bučovice jsou obcí s plnou občanskou vybaveností, vzdálené 14 km od Slavkova. Dům je obyvatelný, avšak čekají ho další dokončovací práce, např. dokončit instalaci topení, podezdívku, vsadit venkovní parapety, řádově do pěti let je potřeba nová střecha. Po dokončení úprav na vás čeká domov propojený s venkovním bydlením, vše na jednom podlaží a v klidném prostředí. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte a volejte makléři pro více informací a zajištění prohlídky.

RD 3+1 v Černčíně 85m2, CP pozemku 338m2

Popis nemovitosti

Cena4 800 000 Kč + provize RK
KategorieRodinné domy
LokalitaHliník, Bučovice - Černčín
OkresVyškov
Velikost4 pokoje
Plocha užitná85 m²
Plocha pozemku338 m²
Plocha zahrady218 m²
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky054-02-238-2
Kontaktovat makléře
Eva Veverková
CENTURY 21 Bonus Brno
+420 538 728 645
[email protected]
www.century21.cz/makler-eva-veverkova
IČ: 06065694

"Ve svém životě jsem vystřídala několik povolání, každé mi přineslo zkušenosti, přátele, a také poznání, že to, co mě nejvíce baví a uspokojuje, je práce s lidmi a pocit, že to, co pro ně dělám, jim pomáhá a činí je spokojenými. A jelikož jsem se vždy zajímala o bytovou i zahradní architekturu a doslova ve snech rekonstruovala interiéry, bylo přirozené, že mě má profesní pouť přivedla na cestu realitní makléřky. Tato práce je nejenom kreativní, ale vyžaduje také odborné znalosti, proto sleduji vývoj a změny v oblastech dotýkajících se obchodu s nemovitostmi.
Velmi ráda Vás provedu celým procesem prodeje nemovitosti, který je nejen časově, ale také psychicky náročný, a to k jeho zdárnému konci tak, abyste byli s výsledkem spokojeni. Nabízím Vám odbornou a perfektně odvedenou práci, spolehlivost a poctivé jednání. Neváhejte mě oslovit, má práce Vám dá smysl."

Kontaktovat makléře
bgEva Veverková