Prodej RD 3+kk s možností rozšíření, Dambořice, CP 234m2

Uličky, Dambořice

Prodej, Rodinné domy
  • Stav: Před rekonstrukcí
  • Zahrada
3 300 000 Kč

+ provize RK

Popis a parametry nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji dům o dispozici 3+kk s podlahovou plochou 80m2, umístěný v klidné, slepé ulici. Hlavním vstupem z pěší uličky se dostaneme do předsíně, odkud vedou dveře do ložnice a dále do pokoje přes který se prochází do obývacího pokoje společného s kuchyní. Koupelna se sprchovým koutem a společnou toaletou se nachází na konci předsíně. Na obytné prostory navazuje dílna a technická místnost v jednom. Touto místností se vchází na dvorek, kde jsou umístěny hospodářské budovy a rozestavěné prostory, o které lze zvětšit obytnou plochu. Bydlení lze zvětšit také o podkrovní prostory. Do domu je přístup i z druhé strany domu, z ulice. Jsou zde umístěna vrata, kterými se vchází na dvorek. Dům je postaven ze smíšeného zdiva, je zde zaveden plyn, elektřina a obecní vodovod s kanalizací a optický kabel. Vytápění je ústřední novým plynovým kotlem. Dům je suchý, částečně podsklepený, zateplený a umožňuje provádět úpravy, nebo dostavbu při současném bydlení, nebo chalupaření. Před domem je malá zahrádka, která lze využít ke zbudování venkovního posezení. Obec Dambořice je 30 km vzdálená od Brna, má základní občanskou vybavenost, MŚ, ZŠ, zdravotní středisko, obchody, pohostinství, fotbalové hřiště a dobrou dopravní obslužnost do Brna i do Kyjova. Jako ve správné vinařské vesnici se zde žije kulturním životem, pořádají se zde vinařské akce, pro milovníky přírody a procházek je zase výhodou umístění obce na úpatí Ždánického lesa. Pokud vás zaujala možnost dokončení domu dle vlastních představ, či chalupaření, neváhejte se ozvat. Ráda vás provedu domem, i celým prodejním procesem.

Prodej RD 3+kk  s možností rozšíření, Dambořice, CP 234m2

Popis nemovitosti

Cena3 300 000 Kč + provize RK
KategorieRodinné domy
LokalitaUličky, Dambořice
OkresHodonín
Velikost3 pokoje
Plocha užitná80 m²
Plocha pozemku234 m²
Plocha zastavěná234 m²
Plocha zahrady40 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuRohový
Sklepano
TelekomunikaceInternet
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky05422217
Kontaktovat makléře
Eva Veverková
CENTURY 21 Bonus Brno
+420 538 728 645
[email protected]
www.century21.cz/makler-eva-veverkova
IČ: 06065694

"Ve svém životě jsem vystřídala několik povolání, každé mi přineslo zkušenosti, přátele, a také poznání, že to, co mě nejvíce baví a uspokojuje, je práce s lidmi a pocit, že to, co pro ně dělám, jim pomáhá a činí je spokojenými. A jelikož jsem se vždy zajímala o bytovou i zahradní architekturu a doslova ve snech rekonstruovala interiéry, bylo přirozené, že mě má profesní pouť přivedla na cestu realitní makléřky. Tato práce je nejenom kreativní, ale vyžaduje také odborné znalosti, proto sleduji vývoj a změny v oblastech dotýkajících se obchodu s nemovitostmi.
Velmi ráda Vás provedu celým procesem prodeje nemovitosti, který je nejen časově, ale také psychicky náročný, a to k jeho zdárnému konci tak, abyste byli s výsledkem spokojeni. Nabízím Vám odbornou a perfektně odvedenou práci, spolehlivost a poctivé jednání. Neváhejte mě oslovit, má práce Vám dá smysl."

Kontaktovat makléře
bgEva Veverková