Prodej rodinného domu 2+1 s garáží a bazénem - Hodějice

Hodějice 214

Prodej, Rodinné domy Prodáno
  • Stav: Dobrý
  • Bazén
  • Garáž, Parkovací stání
prodáno

včetně provize RK, včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Exkluzivně nabízíme prodej rodinného domu 2+1 s garáží a bazénem v Hodějicích. Dům prošel v letech 2017 a 2018 celkovou rekonstrukcí včetně dvorku a zahrádky. Vytápění domu je tepelným čerpadlem vzduch-vzduch nebo zděným krbem s rozvodem do každé místnosti. Celý dům je klimatizován. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Dům je napojen na čističku odpadních vod a dešťová voda je svedena do kanalizace. Internet je řešen optickým kabelem. Koupelna je vybavena proskleným rohovým sprchovacím koutem i masážní vanou. Na zahradě vedle garáže, v které zaparkujete i dvě auta, se nachází bazén s hloubkou 1,5 m a velikostí 3 m x 6 m. Je opatřen zastřešením z polykarbonátu a vybaven tepelným čerpadlem na ohřev vody. Na zalévání zahrady a napouštění bazénu můžete využívat vodu z vlastní studny. Dům je chráněn kamerovým systémem se záznamem. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvyšší nabídce s přihlédnutím na financování kupujícího.

Prodej rodinného domu 2+1 s garáží a bazénem - Hodějice

Popis nemovitosti

Cenaprodáno včetně provize RK, včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaHodějice 214
OkresVyškov
Velikost2 pokoje
Plocha užitná95 m²
Plocha pozemku396 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuRohový
ParkováníAno
GarážAno
Výtahne
Bazénano
Sklepano
VodaMístní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
Mimořádně nehospodárná G
686 kWh/m²/rok
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky140-12-005
Kontaktovat makléře
Štěpán Šperka, DiS.
CENTURY 21 Relax
+420 730 809 444
[email protected]
www.century21.cz/makler-stepan-sperka-dis

"Každé ráno se těším na nový realitní den. Mám rád výzvy, které s naším realitním týmem řešíme.

Teď je to ten správný marketing a nasazení celého týmu. Dnes už vím, že jsem se dal na správnou cestu a dělám to, co mě opravdu baví. Díky skvělé práci celé naší realitní kanceláře, prodáváme majitelům nemovitosti rychle, bezpečně a za co nejvyšší cenu.

Těší mě, že se na mě a na naše realitní makléře klienti opakovaně obrací. Za krátkou dobu jsme se stali vyhledávanou realitní kanceláří.

V realitním byznysu se pohybuji od roku 2010. 7 let jsem pracoval v mezinárodní franšízové realitní síti jako realitní makléř. Každodenní práce na prodeji nemovitostí mě natolik pohltila, že jsem se odlišoval od ostatních realitních makléřů. Již v proce 2012 jsem začal natáčet videoprohlídky a kladl důraz na online i offline marketing.

V dnešní době, jako majiteli realitní kanceláře, mi to přijde již jako samozřejmost. Na online i offline marketing klademe veliký důraz.

Tak jako se nevěsta chystá na svůj svatební den a chce být krásná, stejně tak chystáme nemovitost na samotný prodej. Pokud se shodneme a domluvíme se, že je vhodné vaši nemovitost před prodejem vyklidit, zrekonstruovat či vymalovat na bílo, o vše se za vás postaráme. Pro dobré fotky, videoprohlídku a dobrý dojem při prohlídkách s potencionálními kupujícími realizujeme na nemovitostech tzv. homestaging. Pomocí dekorací, květin, nábytku a dalších bytových doplňků nemovitost vyšperkujeme, tak aby oslovila, co nejširší okruh zájemců.

Nemovitosti si již sám nenatáčím ani nefotím. Ta doba je již pryč. Nemovitosti nám fotí profesionální fotograf. Jen tak docílíme nejlepšího výsledku. Stejně tak je to i s videoprohlídkou.

Propagace nemovitosti na YouTube i placená reklama na Facebooku je u nás samozřejmostí. Na Facebook nahrajeme videoprohlídku, zacílíme na potencionální kupující a spustíme placenou reklamu. V roce 2022 již nestačí inzerovat na pár realitních serverech a pak dlouze čekat zda se někdo ozve a pokud ne, tak snižovat cenu. Dobře nastavená placená reklama na Facebooku častokrát předčí denní návštěvnost již zmiňovaných realitních serverů.

Mnoho potencionálních kupujících se pohybuje v lokalitě prodávané nemovitosti. Proto majitelům navrhujeme umístění reklamní plachty NA PRODEJ a v okolí nemovitosti realizujeme letákovou kampaň s několikatisíci letáky.

Potencionální kupující odchází z prohlídky vaší nemovitosti s tištěnými materiály. Doma si v klidu u kávy mohou nemovitost znovu připomenout a koupi si tak lépe a rychleji promyslet.

Čím více lidí, díky našemu marketingu nemovitost uvidí, tím je vyšší pravděpodobnost prodeje za vyšší cenu.

Chcete také prodat nemovitost rychle, bezpečně a za co nejvyšší cenu? Kontaktujte mě. S naším realitním týmem se o vše postaráme. Štěpán Šperka, CENTURY 21 Relax"

Kontaktovat makléře
bgŠtěpán Šperka, DiS.