Prodej venkovského domu s hospodářským stavením, 2097 m2, Jenčice - Litoměřice

Jenčice 5

Prodej, Rodinné domy Prodáno
  • Stav: Před rekonstrukcí
  • Částečně vybavený
prodáno

včetně provize a právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

REZERVACE! Ve výhradním zastoupení si Vám dovolujeme nabídnout tradiční venkovský dům s přilehlými hospodářskými stavbami, rozsáhlým uzavřeným nádvořím, samostatnou stodolou a zahradou. Všechny budovy jsou zděné s původními stavebními prvky. Jedná se o zachovalou zemědělskou usedlost vhodnou k trvalému bydlení nebo podnikání. Lze předělat i na dvougenerační dům.
Nemovitost se nachází v centru klidné obce Jenčice na Litoměřicku, po dálnici jen 45 minut od Prahy, v malebné kopcovité krajině Českého Středohoří s úžasným geniem loci. Oblast je známá též jako "Zahrada Čech". Jde o ceněnou zemědělskou oblast s kvalitní ornou půdou a mírným klima, kde se mimořádně daří ovocným stromům i plodinám. Je to nádherný komplex staveb prověřený svou historií. Byl postaven již v 19. století (v roce 1882), poctivě vybudován a v průběhu let udržován. Zájemce musí počítat s případnou rekonstrukci (vybudovat koupelnu, rozvod odpadu a jiné, dle potřeb nového zájemce).
Celková rozloha pozemku 2097 m2. Obytná část má obvodové zdi o šířce 60 cm a kvalitní kamenné základy. V roce 2006 položena nová střecha a zrekonstruován centrální komín. Aktuální dispozice 3+kk o ploše 100 m2, možno rozšířit půdní vestavbou nebo do přilehlého hospodářského traktu. Z obytné místnosti s kuchyní (26 m2) projdeme do obývacího pokoje (25 m2), ze kterého vstoupíme do ložnice (22 m2). Vytápění plynovými waw kamny, které jsou ve všech místnostech. Komín v obýváku je připraven na připojení krbových kamen.
K dispozici je také členitý sklep s klenutými stropy pro skladování plodin nebo vybudování vinného sklípku s posezením, s vinotékou.
Voda do domu je napojená z vlastní studny, možnost připojení obecního vodovodu na hranici pozemku, ohřev vody el. bojlerem. Dům je napojen na elektřinu a zemní plyn. Záchod původní suchý, je umístěn na dvoře. Koupelna v domě vybudována není. Energetická třída budovy G. K domu přiléhá hospodářský trakt (chlév, stáj, seník, dřevník). Samostatná stodola 15x11 m, za ní udržovaná zahrada 597 m2 s několika ovocnými stromy.
Doporučujeme prohlídku této zajímavé nemovitosti, neváhejte se obrátit na makléře. S případným financováním Vám rádi pomůžeme.
Obec Jenčice se nachází 1 km od města Třebenice s kompletní občanskou vybaveností, 14 km od královského města Litoměřice, a pouhých 68 km od centra Prahy. Po dálnici jste v Praze za 45 minut.

Prodej venkovského domu s hospodářským stavením, 2097 m2, Jenčice - Litoměřice

Popis nemovitosti

Cenaprodáno včetně provize a právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaJenčice 5
OkresLitoměřice
Velikost3 pokoje
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná100 m²
Plocha podlahová100 m²
Plocha pozemku2.097 m²
Plocha zastavěná1.237 m²
Počet podlaží1
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby1882
ZařízenýČástečně
OchranaCHKO
Sklepano (100 m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaAutobus
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
TopeníLokální plynové
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky092-108-320828
Kontaktovat makléře
Kateryna Maksym
CENTURY 21 Realitas Central
+420 776 426 492
[email protected]
www.century21.cz/makler-kateryna-maksym
IČ: 88173020

Ten, kdo mě poznal ví, že dělám všechno na Max. Reality, finance a vlastně všechno v mém životě.

Vaše Kateryna Maksym, pro vaši maximální spokojenost

Kontaktovat makléře
bgKateryna Maksym