prodej, rodinné domy, novostavba rodinný dům 4+1s garáží, 220m² užitné plochy, Jesenice, pozemek celkem 824m2

Jesenice

Prodej, Rodinné domy
  • Stav: Novostavba
  • Částečně vybavený
  • Garáž, Parkovací stání
17 790 000 Kč

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme vám ke koupi novostavbu rodinného domu s dispozicí 4+1 s garáží. Dům je vystavěný v klidné části vilové čtvrti v obci Jesenice. V domě je v přízemí garáž, technická místnost s kotelnou a centrálním vysavačem, která slouží také jako prádelna. Při vstupu do domu navazuje na vstupní prostor první šatna. V přízemí dále najdete pracovnu a hostinské wc. Pracovna může sloužit také jako další ložnice. Obývací pokoj má vstup na zahradu, navazuje na plně vybavenou kuchyňskou část s kuchyňskou linkou.
V patře najdete dvě rozlehlé ložnice, každá s vlastní koupelnou a s vlastní šatnou.
V přízemí jsou vytápěné podlahy, v patře jsou umístěné radiátory.
Udržovaná zahrada nabízí také zahradní altán, je zde dostatnečný prostor na vybudování bazénu.
Dům je vystavěný z 300mm keramických tvárnic POROTHERM a zateplený kontaktním zateplovacím fasádním systémem (100mm); včetně vnitřní vápenocementové omítky (15mm) je síla zdí 425mm. Komínový systém SCHIENDLE, je možné dodat krbová kamna (osazen je krb z mramorového masivu). V případě potřeby nabízí dispozice druhého podlaží podmínky pro zhotovení třetí ložnice.
V domě jsou bezpečnostní čidla a alarm, jsou zde masivní dřevěné zárubně a dveře, do domu je zavedený plyn, el.energie, voda i odpad. Zastavěná plocha domu je 150m2, plocha pozemku celkem je 824m2. Dům je pečlivě udržovaný a opečovávaný, včetně zahradních a venkovních úprav.
Z domu je výborné spojení na Pražský okruh, na D1 i do Prahy, nebo také výjezd směr Benešovsko; lokalita je velmi vhodná mimo jiné ke sportovním a volnočasovým aktivitám nejen z důvodu blízkosti Průhonického parku. Doporučujeme prohlídku.
Pro další informace neváhejte kontaktovat makléře.

prodej, rodinné domy, novostavba rodinný dům 4+1s garáží, 220m² užitné plochy,  Jesenice, pozemek celkem 824m2

Popis nemovitosti

Cena17 790 000 Kč
KategorieRodinné domy
LokalitaJesenice
OkresPraha-západ
Velikost4 pokoje
Plocha užitná220 m²
Plocha podlahová180 m²
Plocha pozemku824 m²
Plocha zastavěná150 m²
Počet podlaží2
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
ZařízenýČástečně
ParkováníAno
GarážAno
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet
DopravaDálnice, Silnice
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky021-02-354
Aktualizace17. 9. 2021
Kontaktovat makléře
Jaroslav Bolina
CENTURY 21 Premium
+420 722 504 504
[email protected]
www.century21.cz/makler-jaroslav-bolina

Oboru realit se věnuji od roku 2002, nabízím služby týkající se převodu, nebo nákupu, rezidenčních nemovitostí (bytů a rodinných vil), komerčních objektů, činžovních domů, pozemků, historických a rekreačních objektů, lesních pozemků, zajištění nájmů komerčních nebo rezidenčních prostor, převodu družstevních podílů. Jsem připravený pomoci s převody obchodních podílů, sloučení, rozštěpení firem a řešením nestandardních situací.

On my profile you will find residential properties, investment plots, some high-yield commercial/residential properties and others. I offer some properties “with no public presentation” in order to preserve the unique nature of the offer. For foreign investors we offer complete representation during the search for properties and price negotiations. I can mediate a high-quality legal service and can arrange other services (company foundation, a registered address in the Czech Republic, translators and interpreters).

Добро пожаловать. На моем профиле вы найдете прибыльную недвижимость коммерческую/жилую. Кроме того, вы найдете здесь информацию о коттеджной недвижимости средней и высшей категории, инвестиционных участках и пр. Многие виды недвижимости предлагаются «без публичного представления» в виду сохранения уникальности предложения. Для иностранных инвесторов, предлагаются услуги по представлению в поисках недвижимости, переговоров о цене, по посредничеству юридических услуг высокого уровня (Чехия и Европа), а также по обеспечению прочих видов услуг (учреждение компании, предоставление юридического адреса в ЧР, обеспечение услуг переводчика, размещение в Праге/ЧР и др).

Kontaktovat makléře
bg