Prodej, Rodinné domy, užitná plocha 410 m² - Kladno

Rooseveltova 1658, Kladno

Prodej, Rodinné domy
  • Stav: Po rekonstrukci
  • Částečně vybavený
  • Bazén
  • Zahrada
  • Garáž, Parkovací stání
info v RK

včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Nabízím vám ke koupi vícegenerační rodinný dům s rozsáhlým využitím v centru Kladna, ul. Rooseveltova, vhodný jako kombinace vlastního bydlení a investice (pronájem), nebo kanceláře.
Dům je po kompletní rekonstrukci – jsou zde vytvořeny 2 nadstandartní bytové jednotky – 1. N.P. o dispozici 3+1, samostatný vstup s využitím zahrady, dále obytné podkroví o dispozici 3+KK. Ve 2. N.P. byly zhotoveny 3 bytové jednotky o dispozici 1+KK (dlouhodobě pronajato s výbornou platební morálkou) – samostatný vstup na pozemek i do domu. Dům je kompletně podsklepen. Veškerá okna a vstupní dveře jsou plastová.
Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem v suterénu domu, ohřev vody zajištěn bojlerem (každá bytová jednotka má vlastní).
Vedlejší stavba – bazén (7,5 x 3,5), s kuchyňským koutem, toaletou, saunou, sprchovým koutem a hostinským pokojem (podlahové vytápění, možnost přestavby na další bytovou jednotku). Na tuto stavbu navazuje venkovní posezení s krbem.
Další vedlejší stavbou je dvougaráže – vjezd z ul. Rooseveltova, el. rolovací vrata + vstupní dveře.
Pozemek je oplocen systémem horizontální hliníkový plot s podezdívkou, 2x branka, 1x dvoukřídlá brána (2021) + možnost venkovního parkování. Další parking je možný přímo v ulici před domem.
Užitná plocha domu 410,26 m2, zastavěná plocha a nádvoří 277 m2, zastavěná plocha garáže 63 m2, zahrada 627 m2. 1 PP – 89,32 m2, 1 NP – 130,4 m2, 2 NP – 100,01 m2, 3 NP – 90,53 m2.
Zahrada je okrasná, zatravněna a osázena dřevinami a skalkou. Výsadba byla zvolena tak, aby během vegetačního období vždy některé z rostlin kvetly, a zároveň aby vyžadovaly minimální péči i snesly omezenou závlahu výhradně z dešťů.
Měsíční náklady na vodu a energie ve výši: Elektřina 3.020,- Kč … ČEZ – fixace 9/2023, Plyn 5.290,- Kč … INOGI – smlouva od 15.11.2023, Voda 1.670,- Kč.
Veškerá občanská vybavenost v centru města cca 10 min jízdy autem nebo busem MHD i PID (zastávka v docházkové vzdálenosti od domu). Situování domu v oblíbené rezidenční části Kladna jen umocňuje vysoký komfort bydlení pro náročné zájemce.
Pro více informací a prohlídku domu kontaktujte, prosím, makléře.

Prodej, Rodinné domy,  užitná plocha 410 m² - Kladno

Popis nemovitosti

Cenainfo v RK včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaRooseveltova 1658, Kladno
OkresKladno
VelikostAtypický
Plocha užitná410 m²
Plocha podlahová321 m²
Plocha pozemku967 m²
Plocha zastavěná340 m²
Plocha zahrady627 m²
Počet podlaží3
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby1908
ZařízenýČástečně
Míst k parkování1
ParkováníAno
GarážAno
Počet garáží2
Počet bytů5
Počet domů1
Počet objektů3
Bazénano (26 m²)
Sklepano (89 m²)
TelekomunikaceInternet, Kabelové rozvody
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
TopeníLokální plynové
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky10622194
Kontaktovat makléře
Jana Nekvinda Vraštilová
CENTURY 21 Dream
+420 607 000 021
[email protected]
www.century21.cz/makler-jana-nekvinda-vrastilova
IČ: 09336150

KDO JSEM:
Naplňuje mě obchod, lidi a vztahy. Mým cílem není zvítězit, ale najít společně cestu ke spokojenému cíli všech stran.
Oboru realitních služeb se věnuji již od roku 2008. Dlouholetá zkušenost mě naučila vytvářet hodnoty, jednat s lidmi a pomáhat klientům.
SLUŽBY:
Má práce je mím koníčkem. Miluji svoji práci, lidi, obchodování, nemovitosti,… tak i k tomu přistupuji.
Co Vám mohu nabídnout? Zakládám si na osobním a přátelském přístupu. Hned od počátku spolupráce se snažím poznat a porozumět představám všech klientů, věnovat maximální pozornost a prioritu každému jejich požadavku, jimi se řídit a naši spolupráci v tomto směru realizovat.

o Vyslechnu si vaše potřeby, přání a představy
o Společně najdeme nejlepší variantu řešení vaší situace
o Budu chránit vaše zájmy i bezpečnost obchodu
o Ušetřím váš čas i nervy
o Získáte realitní i obchodní zkušenosti mé i mích přímých kolegů
o Dostanete ucelenou a komplexní službu, plnou péče a informovanosti
o Studuji aktuální zákony, abych předešla potencionálním hrozbám
o Díky znalosti a analýze trhu umím správně navrhnout cenu – prvotní nabídkovou a reálnou cenou
o Zařídím to, do čeho se nikomu nechce – KÚ, odhad, banka, finanční poradce, hypo, právník, geodet, převody medií
o Umím se vypořádat s exekucí, insolvencí, dražbou
o Dát nabídku na X serverů, čekat umí každý. Jdu prodeji naproti, investuji do reklamy, propagace nemovitosti a pracuji s databází klientů Century21
o Odhady pro dědické řízení
o Jsem vaším osobním realitním makléřem s časovou flexibilitou

MARKETING:
Vaše nemovitost si zaslouží profesionální prezentaci, zaslouží si ukázat v tom správném světle, zaslouží si co nejvíce zájemců.
Pro rychlý a úspěšný prodej/pronájem je třeba přivést do nemovitosti co nejvíce kvalifikovaných zájemců. To lze docílit především kvalitně provedenými odbornými činnostmi:
• Homestaging – komplex činností zaměřujících se na zdůraznění předností dané nemovitosti. Tým lidí připraví nemovitost tak, aby přitahovala zájemce. Neznamená to kamuflování nedostatků, ale zdůraznění předností a úprava nemovitosti, případně vybavení prázdné nemovitosti nábytkem.
• Profesionální fotografie, 3D plánek – kvalitní presentace nemovitosti přivede mnohem více vážných zájemců o koupi, což dává majiteli možnost vybrat si vhodného kupce a jednat o podmínkách, někdy i o ceně. Naše prezentace jsou připravované profesionály a jsou pro zájemce názornější a lákavější než fotografie. A navíc – neschováváme se v nich, zájemci vidí, s kým budou jednat a to zvyšuje důvěryhodnost jednání.
• Marketing – nejen inzerát na internetu, ale také reklamní bannery, FB kampaně, letáky, webové stránky, spolupráce s ostatními realitními makléři v zájmu co nejrychlejšího a nejvýhodnějšího prodeje/pronájmu vaší nemovitosti.
• Dražba – této činnosti jsem se věnovala více jak osm let. Chcete vydražit konkrétní nemovitost v dražbě dobrovolné či nedobrovolné? Neváhejte mi tedy kontaktovat.
• Odhad nemovitosti – dědické řízení, i tato sic bolestivá etapa života čeká každého z nás. Odhad nemovitosti bude po vás požadovat notář hned po první sezení.

Kontaktovat makléře
bgJana Nekvinda Vraštilová