Prodej rodinného domu, energ tř. A, Lanžhot

Školní 1348/12c, Lanžhot

Prodej, Rodinné domy
  • Stav: Velmi dobrý
  • Nízkoenergetický
8 490 000 Kč

vč. provize a právních služeb

Popis a parametry nemovitosti

Exkluzivně nabízíme RD v Lanžhotě u Břeclavi.
Současná dispozice 2KK, na půdě nachystán prostor pro další dvě místnosti a koupelnu. Zastavěná plocha 143 m2. Zahrada 583 m2.
Průkaz energetické náročnosti budov (PENB) s výslednou klasifikační třídou "A". PENB je zpracován dle nové legislativy v 08/2021. Jedná se o pasivní dům dle kritérií SFŽP, tedy velmi energeticky úsporný. Zálohy na plyn a elektřinu jsou v současnosti cca 3800 Kč /měs.
Dům je napojen na veřejný plynovod, veřejný vodovod, veřejnou jednotnou kanalizaci a veřejný rozvod elektro (230/400 V). V blízkosti nemovitosti je vedena kabelová TV Lanžhot a sdělovací vedení CETIN s možností budoucího napojení.
Dům je zděný z cihelných dutinových bloků, nepodsklepený. Střecha je lehká dřevěná konstrukce krytá střešními taškami s glazurou. Okna a dveře jsou plastové s trojsklem a teplým rámečkem. Na obvodu je tepelná izolace z grafitového EPS, ve střeše je tepelná izolace z minerální vaty, v podlaze 1.NP je tepelná izolace k zemině z EPS. Kolaudace v r. 2012.
Zdrojem tepla pro vytápění a přípravu teplé vody je plynový kondenzační kotel. V 1.NP je teplovodní podlahové vytápění, v garáži a technické místnosti radiátor. Regulace kotle je ekvitermní, v domě je však provedena kabelová příprava pro termostaty v jednotlivých místnostech a regulaci dle prostorové teploty. Systém vytápění umožňuje napojení na tepelné čerpadlo.
Pro přípravu teplé vody slouží nepřímotopný zásobníkový ohřívač s přípravou pro solární kolektory. Je instalována i řízená cirkulace teplé vody.
V celém domě je instalován systém řízeného větrání s rekuperací tepla, napojený na vzduchotechnickou jednotku Atrea. Systém umožňuje přísun čerstvého vzduchu a odvod odpadního vzduchu bez otevírání oken. V každé obytné místnosti je však jedno otevíratelné okno pro zajištění přirozeného větrání.
V 1.NP je provedena příprava pro systém centrálního vysavače, agregát není instalován.
Uvolnění nemovitosti je vázáno na koupi nového domu. Případně dle domluvy.

Prodej rodinného domu, energ tř. A, Lanžhot

Popis nemovitosti

Cena8 490 000 Kč vč. provize a právních služeb
KategorieRodinné domy
LokalitaŠkolní 1348/12c, Lanžhot
OkresBřeclav
VelikostAtypický
Nízkoenergetickýano
Plocha užitná280 m²
Plocha pozemku583 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Mimořádně úsporná A
41 kWh/m²/rok
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky08222551
Kontaktovat makléře
Lenka Řezníčková
CENTURY 21 All Inclusive
+420 777 629 711
[email protected]
www.century21.cz/makler-lenka-reznickova
IČ: 02635399

"Poté, co jsem vystudovala Střední knihovnickou školu, obor informace, pracuji stále s lidmi a v obchodě. Produkční v rádiu, sekretářka ve filharmonii, akciové trhy, prodej aut... Konečně jsem našla ten správný obor.
Reality. Kupodivu už tři roky mě stále baví vyhledávat lidem to správné bydlení či investici. Přicházet s nimi na to, po čem touží, co potřebují, co je pro ně to pravé. A lidem, co chtějí prodat? Samozřejmě najdu kupce s nejvyšší nabídkou, ale hlavně všechno vyřeším od A do Z. To je na mé práci ta správná zábava. Vyřešit, poradit, zrealizovat.

Specializace: Lidé a jejich nemovitosti"

Kontaktovat makléře
bgLenka Řezníčková