Prodej rodinného domu 214m², Morkovice

Náměstí, Morkovice-Slížany - Morkovice

Prodej, Rodinné domy Prodáno
  • Stav: Po rekonstrukci
  • Částečně vybavený
  • Garáž
prodáno

včetně provize, DPH i právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Exkluzivně nabízím k prodeji rodinný dům v obci Morkovice ve Zlínském kraji. Dům je výborně situován přímo u hlavní cesty v centru obce s bezproblémovým parkování přímo na pozemku, to i pro několik aut. Celkový pozemek má velikost 1151m², na kterém se nachází rodinný dům s nádvořím (614m²) a zahrada (537m²). V přední části domu jsou zbudované 2 obchodní prostory s vlastním vchodem, kanceláří a sociálním zařízením. V zadní části domu se nachazí 2 prostorné pokoje, WC a technická místnost. Dům je částečně podsklepený. V roce 2008 proběhla celková rekonstrukce domu. Na dvoře je k dispozici garáž s dílnou. Obec Morkovice je vzdálená 15 km od Kroměříže s veškerou občanskou vybaveností - základní a mateřská škola, zdravotní středisko, obchody, restaurace, sportoviště, pošta...

Prodej rodinného domu 214m², Morkovice

Popis nemovitosti

Cenaprodáno včetně provize, DPH i právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaNáměstí, Morkovice-Slížany - Morkovice
OkresKroměříž
Velikost5 a více pokojů
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná214 m²
Plocha podlahová120 m²
Plocha pozemku1.151 m²
Plocha zastavěná614 m²
Počet podlaží1
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
ZařízenýČástečně
GarážAno
Mimořádně nehospodárná G
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky140-102-324069
Kontaktovat makléře
Mgr. Josef Hanáček
CENTURY 21 Relax
+420 734 891 538
[email protected]
www.century21.cz/makler-mgr-josef-hanacek

V realitách jsem od roku 2018. A můžu říci, že všechny mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.
Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím videoprohlídky, využívám profesionálního fotografa, připravuji 3D scan nemovitosti, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti.
Je totiž všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.
Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.
Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Proto se průběžně vzdělávám.
Velmi si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti. O tom pak hovoří reference spokojených klientů.
Dočetli jste až sem? Pak máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Kontaktovat makléře
bg