PRODEJ RODINNÉHO DOMU 5+KK SE ZAHRADOU A GARÁŽÍ, NEDAKONICE

Nedakonice

Prodej, Rodinné domy
  • Stav: Novostavba
  • Zahrada
info v RK

včetně provize RK

Popis a parametry nemovitosti

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme stavbu na klíč velmi pěkného dvoupodlažního rodinného domu 5+KK se sedlovou střechou, který se nachází v Nedakonicích u Uherského Hradiště. Obec je vzdálena cca 13 km od Uherského Hradiště. Doprava je v místě zajištěna autobusovými a vlakovými linkami.
Dispozice obou domů v projektu dvojdomu je 5+KK a shodně každý z domů nabízí celkovou užitnou plochu 160 m2. K oběma domům patří garáž opatřená sekčními garážovými vraty a její plocha činí 27,89 m2. První z domů bude mít pozemek s výměrou 585 m2, druhý pak bude mít výměru pozemku 526 m2. Parkování druhého auta bude možné ve vjezdu před garáží. Domy budou připojeny na elektrickou síť, kanalizaci a vodovod. Odvod dešťové vody je řešen akumulační nádrží se vsakovacím zařízením. Ohřev vody a topení bude řešeno tepelným čerpadlem. Vytápění domů bude podlahové. Navíc budou domy vybaveny také komínem Schiedel kerastar s keramickou vložkou. Domy budou postaveny z Porothermových cihel. Střecha bude sedlová s plechovou střešní krytinou.
Ve variantě na klíč se počítá také s kompletní dokončením interiérů včetně zařizovacích předmětů. Na podlahách bude položena plovoucí laminátová podlaha a keramická dlažba. Součástí bude také veškerá sanita, interiérové dveře s obložkami, výmalba, vypínače. Koupelny budou vybaveny vanou, sprchovým koutem, závěsnou toaletou a dvěma umyvadly. Nebudou chybět ani venkovní terénní úpravy včetně oplocení. K dokončení bude na nové majitele zbývat pouze kuchyňská linka se spotřebiči a krbová kamna.
V současné chvíli je vydáno stavební povolení a investor má ve vlastnictví předmětné parcely. Na vyžádání Vám rád poskytnu projektovou dokumentaci, položkový rozpočet, harmonogram výstavby, smlouvu o dílo a koncept kupní smlouvy. Neváhejte a volejte již dnes.

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 5+KK SE ZAHRADOU A GARÁŽÍ, NEDAKONICE

Popis nemovitosti

Cenainfo v RK včetně provize RK
KategorieRodinné domy
LokalitaNedakonice
OkresUherské Hradiště
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná160 m²
Plocha pozemku585 m²
Plocha zastavěná133 m²
Plocha zahrady585 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
Velmi úsporná B
65.3 kWh/m²/rok
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky05432147
Kontaktovat makléře
David Gablas
CENTURY 21 Bonus Brno
+420 538 728 645
[email protected]
www.century21.cz/makler-david-gablas
IČ: 07006942

"Moje cesta k realitám vede skrze prodej sušených plodů, jakožto brigády při studiu vysoké školy. Zde jsem zjistil, že mými hlavními přednostmi jsou osobní přístup ke každému zákazníkovi, dodržování nejvyšších profesních standardů a v neposlední řadě i zodpovědnost za práci, kterou vykonávám.
Dal jsem si za cíl přinést nový vánek do realitního odvětví. Ptáte se, jak toho chci dosáhnout? Mé hlavní zbraně jsou vytrvalost, vzdělávání se, kvalitní komunikace a maximálně srozumitelný průběh transakce pro všechny její účastníky. Svou práci stavím na pevných základech léty ověřené realitní praxe, avšak způsobem, jakým by ji měl vykonávat realitní makléř 21. století.
Náplní mé práce není pouze prodávání nemovitostí, ale také poradenství. Jelikož prodej i nákup nemovitosti není jednoduchý proces, rád zodpovím veškeré Vaše dotazy. Proto se na mě neváhejte kdykoliv obrátit prostřednictví e-mailu či telefonu. Velmi rád přivítám i anglicky mluvící zákazníky či dotazy v angličtině."

Kontaktovat makléře
bgDavid Gablas