Webové stránky jsou v rekonstrukci. Aktuální nabídku najdete na webu sreality.cz

Prodej, Rodinné domy, 104 m² - Stochov

Karlovarská 115, Stochov

Prodej, Rodinné domy
  • Stav: Dobrý
  • Nevybavený
4 990 000 Kč

včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi jednu ½ dvojdomku o dispozici 3+1/pracovna + 2x koupelna a 2x WC v samostatné části obce Stochov, ul. Karlovarská, procházející městkou částí, s klidnou zahradou za domem o ploše 362 m2.
Jedná se o zděnou stavbu, podsklepenou (studánka + čerpadlo) se sedlovou střechou. Stáří stavby r. 1960, současným vlastníkem užívána od r. 2020, dům je ve velmi dobrém stavu, udržován. Byla provedena výměna původních oken za plastová., podlahová krytina, laminátová plovoucí, dlažba a koberec. Dopravní dostupnost velmi dobrá: železnice, bus, dálnice R6. Pozemek je rovinatý, zatravněn, vstup přes dvoukřídlou bránu, parking před domem. IS: kanalizace, obecní vodovod, elektřina a plyn. Orientace domu na jih, zahrada na sever. 1PP – sklep, plynový kotel (otop + ohřev teplé vody) a zásobník na vodu. 1NP – zádveří, chodba, kuchyň s jídelnou, ložnice, koupelna s vanou, samostatné WC, schodiště do obytného podkroví – 53,6 m2. Obytné podkroví – chodba, dětský pokoj, obývací pokoj, kuchyň, koupelna se sprchovým boxem a WC – 50,37 m2. Půda – úložný prostor. Zastavěná plocha domu 71 m2. Nemovitost lze financovat HYPO úvěrem, se kterým Vám velmi ráda pomohu. V případě zájmu o prohlídku mi neváhejte kontaktovat.

Prodej, Rodinné domy,  104 m² - Stochov

Popis nemovitosti

Cena4 990 000 Kč včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaKarlovarská 115, Stochov
OkresKladno
Velikost3 pokoje
Plocha užitná150 m²
Plocha pozemku362 m²
Plocha zastavěná71 m²
Počet podlaží1
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby1960
ZařízenýNe
Sklepano (53 m²)
DopravaVlak, Dálnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky10622050
Kontaktovat makléře
Jana Vraštilová
CENTURY 21 Dream
+420 607 000 021
[email protected]
www.century21.cz/makler-jana-vrastilova
IČ: 09336150

KDO JSEM:
Naplňuje mě obchod, lidi a vztahy. Mým cílem není zvítězit, ale najít společně cestu ke spokojenému cíli všech stran.
Oboru realitních služeb se věnuji již od roku 2008. Dlouholetá zkušenost mě naučila vytvářet hodnoty, jednat s lidmi a pomáhat klientům.
SLUŽBY:
Má práce je mým koníčkem. Miluji svoji práci, lidi, obchodování, nemovitosti,… tak i k tomu přistupuji.
Co Vám mohu nabídnout? Zakládám si na osobním a přátelském přístupu. Hned od počátku spolupráce se snažím poznat a porozumět představám všech klientů, věnovat maximální pozornost a prioritu každému jejich požadavku, jimi se řídit a naši spolupráci v tomto směru realizovat.

o Vyslechnu si vaše potřeby, přání a představy
o Společně najdeme nejlepší variantu řešení vaší situace
o Budu chránit vaše zájmy i bezpečnost obchodu
o Ušetřím váš čas i nervy
o Získáte realitní i obchodní zkušenosti mé i mích přímých kolegů
o Dostanete ucelenou a komplexní službu, plnou péče a informovanosti
o Studuji aktuální zákony, abych předešla potencionálním hrozbám
o Díky znalosti a analýze trhu umím správně navrhnout cenu – prvotní nabídkovou a reálnou cenou
o Zařídím to, do čeho se nikomu nechce – KÚ, odhad, banka, finanční poradce, hypo, právník, geodet, převody medií
o Umím se vypořádat s exekucí, insolvencí, dražbou
o Dát nabídku na X serverů, čekat umí každý. Jdu prodeji naproti, investuji do reklamy, propagace nemovitosti a pracuji s databází klientů Century21
o Odhady pro dědické řízení
o Jsem vaším osobním realitním makléřem s časovou flexibilitou

MARKETING:
Vaše nemovitost si zaslouží profesionální prezentaci, zaslouží si ukázat v tom správném světle, zaslouží si co nejvíce zájemců.
Pro rychlý a úspěšný prodej/pronájem je třeba přivést do nemovitosti co nejvíce kvalifikovaných zájemců. To lze docílit především kvalitně provedenými odbornými činnostmi:
• Homestaging – komplex činností zaměřujících se na zdůraznění předností dané nemovitosti. Tým lidí připraví nemovitost tak, aby přitahovala zájemce. Neznamená to kamuflování nedostatků, ale zdůraznění předností a úprava nemovitosti, případně vybavení prázdné nemovitosti nábytkem.
• Profesionální fotografie, 3D plánek – kvalitní presentace nemovitosti přivede mnohem více vážných zájemců o koupi, což dává majiteli možnost vybrat si vhodného kupce a jednat o podmínkách, někdy i o ceně. Naše prezentace jsou připravované profesionály a jsou pro zájemce názornější a lákavější než fotografie. A navíc – neschováváme se v nich, zájemci vidí, s kým budou jednat a to zvyšuje důvěryhodnost jednání.
• Marketing – nejen inzerát na internetu, ale také reklamní bannery, FB kampaně, letáky, webové stránky, spolupráce s ostatními realitními makléři v zájmu co nejrychlejšího a nejvýhodnějšího prodeje/pronájmu vaší nemovitosti.
• Dražba – této činnosti jsem se věnovala více jak osm let. Chcete vydražit konkrétní nemovitost v dražbě dobrovolné či nedobrovolné? Neváhejte mi tedy kontaktovat.
• Odhad nemovitosti – dědické řízení, i tato sic bolestivá etapa života čeká každého z nás. Odhad nemovitosti bude po vás požadovat notář hned po první sezení.

Kontaktovat makléře
bgJana Vraštilová