Nízkoenergetický RD 4+kk, pozemek 382 m², obec Záhornice, okr. Nymburk

Hlavní, Záhornice

Prodej, Rodinné domy
  • Stav: Novostavba
  • Nevybavený
  • Nízkoenergetický
3 890 000 Kč

včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi zděnou hrubou stavbu nízkoenergetického rodinného domu o dispozici 4+kk s celkovou plochou pozemku 382 m² v obci Záhornice, ulice Hlavní, okres Nymburk. Dům je postaven z pórobetonových tvárnic tl. 500 mm, střecha sedlová, konstrukce střechy z dřevěných trámů, střešní krytina z betonových pálených tašek, podbití okrajů střechy palubkami, zděný komín, okna plastová (zasklení izolačním trojsklem), betonová podlaha včetně izolace. Stavba s platným povolením, kompletní projektovou dokumentací a je před realizací dokončovacích prací. Příprava na vytápění krbovými kamny nebo je zde také možnost vytápět tepelným čerpadlem (podlahové vytápění), vlastní studna na pozemku, nová přípojka elektro (hlavní jistič 3 x 25 A), obecního vodovodu a kanalizace. Dům lze tedy dokončit dle svých představ či potřeb, tj. interiér, fasáda, řešení vytápění atd. Stavba byla stavěna českou firmou a případně dle zájmu může být i dokončena na klíč českou firmou s českými zaměstnanci za velmi výhodných finančních podmínek.

Je zde možnost tuto nemovitost vyměnit za byt. Pro více informací ohledně případné výměny mne prosím kontaktujte.

Dispoziční řešení RD: zádveří, obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na terasu/ zahradu (umístění pro krbová kamna), ložnice s šatnou, 2x pokoj, koupelna, samostatná toaleta, komora, šatna a technická místnost + půdní prostor pro případné obytné podkroví.

Záhornice je obec ve Středočeském kraji, okrese Nymburk, která se rozkládá v dolině na břehu Záhornického potoka, přibližně 19 km severovýchodně od Nymburka a 4,5 km severně od Městce Králové. Lázeňské město Poděbrady jsou vzdálené cca 20 km. Ze Záhornic jste na Černém Mostě za 40 min.

V obci je ZŠ a MŠ, hospůdka, knihovna, obchod s potravinami, penzion a autobusové zastávky.

Nízkoenergetický RD 4+kk, pozemek 382 m², obec Záhornice, okr. Nymburk

Popis nemovitosti

Cena3 890 000 Kč včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaHlavní, Záhornice
OkresNymburk
Velikost4 pokoje
Nízkoenergetickýano
Plocha užitná128 m²
Plocha pozemku382 m²
Užitná plocha přízemí78 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby2022
ZařízenýNe
Bezbariérovýano
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod, Studna
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
Velmi úsporná B
81 kWh/m²/rok
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky12022030
Kontaktovat makléře

Prozkoumali jsme okolí

Autobus

Autobus

Obchod

Obchod

Restaurace

Restaurace

Škola

Škola

Školka

Školka

Kristýna Bohuslavová
CENTURY 21 Excellent Reality
+420 739 353 732
[email protected]
www.century21.cz/makler-kristyna-bohuslavova

"Zvažujete Vy či Vaši blízcí prodej neboli pronájem Vaší nemovitosti? Pokud ano, svěřte svoji nemovitost profesionálně vyškolené realitní makléřce, kde je spolupráce založena především na důvěře a spolehlivosti.

Dovolte mi se Vám na úvod krátce představit. Od roku 2009 žiji s rodinou v klidné obci Hradištko - Kersko, okrese Nymburk, kde jsem si splnila sen o bydlení. Před prací realitní makléřky jsem se řadu let věnovala distribuci a tvorbě vlastních křížovkářských časopisů. V roce 2016 jsem vstoupila do celosvětové franšízové společnosti CENTURY 21, jakožto jednatelka a realitní makléřka kanceláře CENTURY 21 Excellent Reality sídlící na Boleslavské třídě v Nymburce. Práce realitní makléřky mne naplňuje, jelikož každý úspěšně uzavřený realitní obchod má svůj příběh. Prošla jsem si veškerým školením, které pro nás zajišťuje centrála CENTURY 21 Czech Republic a byla vyznamenána certifikáty.

Co Vám mohu nabídnout?

Přátelský a lidský přístup ke svým klientům, kteří se v průběhu obchodu stanou mými přáteli, jelikož práce v realitách není pouze o zprostředkování prodeje, ale i o vzájemném porozumění, poznání, spolehlivosti, potřebách druhých a hlavně o důvěře. S klienty trávím spoustu času a hledám vždy nejlepší řešení pro obě strany, jelikož spokojenost klientů je pro mne prioritou a výhrou. Spolupracujeme se smluvním partnerem Hafner & Partneři advokátní kancelář, s.r.o. Dále se zabýváme výkupem nemovitostí s exekucí či výkupem před dražbou, vyplacení exekucí a mnoho dalšího."

Kontaktovat makléře
bgKristýna Bohuslavová