Exkluzivní prodej objektu k ubytování se 4 samostatnými apartmány v Desné v Jizerských horách.

Údolní 410, Desná - Desná I

Prodej, Ubytování
  • Stav: Velmi dobrý
  • Částečně vybavený
  • Cihlová
  • Ubytování
5 600 000 Kč

Včetně provize RK a právních služeb, včetně provize

Popis a parametry nemovitosti

Mimořádná investiční nabídka prodeje velkého objektu k ubytování ve městě Desná u Jablonce v Jizerských horách, ležící přímo u vedlejší komunikace. Dvoupodlažní nepodsklepená zděná stavba v kombinaci s částí dřevěného patra. postavená v roce 2002 na vlastním pozemku o celkové ploše 442 m2. Dům je napojen na vodovod s kanalizací, elektriku a plyn. Topení a ohřev vody je řešen plynovým kondenzačním kotlem Baxi s výkonem 25 kW. Rozvody jsou provedeny v mědi. Dům dostatečně zařízen nábytkem a kuchyňským vybavením. Autobus a vlak ve vzdálenosti 200 m. Ve městě plná občanská vybavenost. V domě jsou 4 apartmány, z toho 2 s vlastní kuchyní a vlastním venkovním vchodem. V přízemí velká společná místnost s barem a společnou kuchyní. je v přízemí jedno společné WC, sklad, šatna a tři komory s dostatkem úložného prostoru. V celém objektu jsou Euro okna, v apartmánech na podlaze koberce, ostatní prostory mají dlažbu. Jedno hlavní schodiště a jedno postranní. Dům má tři samostatné vchody. Objekt je vhodný, jak pro velkou rodinu na bydlení či k rekreaci, tak jako malý penzion, nebo je vhodný pro skupinu několika rodin k rekreaci. Velmi zajímavě řešený dům s vnitřním atriem, doporučuji vidět. Dům je v katastru nemovitostí evidován jako ubytovací zařízení. Velmi zajímavá investice s výhodnou ekonomikou.

Exkluzivní prodej objektu k ubytování se 4 samostatnými apartmány v Desné v Jizerských horách.

Popis nemovitosti

Cena5 600 000 Kč Včetně provize RK a právních služeb, včetně provize
KategorieUbytování
LokalitaÚdolní 410, Desná - Desná I
OkresJablonec nad Nisou
Plocha užitná320 m²
Plocha pozemku442 m²
Plocha zastavěná206 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuRohový
ZástavbaObchodní a obytná
Rok výstavby2008
ZařízenýČástečně
Míst k parkování8
ParkováníAno
Výtahne
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet, Kabelová televize
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové
Méně úsporná D
10791 kWh/m²/rok
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky017-12-207-1
Kontaktovat makléře
Jiří Priesel
CENTURY 21 Ruby
+420 602 208 910
[email protected]
www.century21.cz/makler-jiri-priesel

"Vystudoval jsem Střední elektrotechnickou školu v Praze. Již v roce 1991 jsem založil svoji první společnost zaměřenou na reality a leasing nemovitostí. Následně se podílel na vzniku Asociace realitních kanceláří České republiky a až do roku 2004 byl jejím členem. Po celou 25-ti letou dobu se aktivně věnuji realitám, sleduji vývoj, změny v legislativě, obchodní postupy a taktiku prodeje a pronájmu nemovitostí. Za svoji dlouhou dobu působení v realitách jsem zobchodoval několik stovek nemovitostí a realizoval stovky pronájmů bytů a nebytových prostor a největší obchod jsem realizoval s pozemkem v hodnotě 82 mil. Kč pro zahraniční realitní fond. Od roku 1999 se v roli investora věnuji realizaci developerských projektů ve Středočeském kraji a to především v oblasti investování do pozemků, které považuji za svoji specializaci.
Velmi dobře si uvědomuji, jak důležité ve vašem životě je pro vás i vaše okolí prodej či nákup nemovitosti a podle toho realizuje celý obchod k vaší spokojenosti.
Těším na spolupráci i s vámi."

Kontaktovat makléře
bgJiří Priesel