Prodej, Vila, 545 m² - Tisá, pozemek 3907 m2

Tisá

Prodej, Vila
  • Stav: Před rekonstrukcí
  • Nevybavený
  • Zahrada
  • Garáž
9 750 000 Kč

včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout prodej původní reprezentativní neoklasicistní vily Bertholda Jägera v obci Tisá, umístěnou v úchvatném prostředí a těsné blízkosti Tiských stěn, jež jsou součástí CHKO Labské pískovce. Vila je v současné době zapsána v KN jako bytový dům a jsou zde vyčleněny dvě bytové jednotky. Vila není památkově chráněná.
Ideální příležitost koupě sídla s nadstandardním pozemkem ve stabilizovaném území, bez přímých sousedů (nejbližší 200 m).
Budova je sice určena ke kompletní rekonstrukci, ale má dochovánu většinu vnějších i vnitřních prvků původní architektonické výzdoby a vybavení (štukatérská výzdoba, mozaikově skládané vlysy, mosazné kování, schodišťové zábradlí, původní masivní dveře s obložkami, původní okna a dveře, atd.).
Jedná se o zděnou, částečně udržovanou, celopodsklepenou budovu vily z roku 1920 - 21 s valbovou střechou, dispozičně orientovanou na jihozápad, s obytným 1. NP + 2. NP a s aktuální dispozicí 2 x 4+1. Dispoziční uspořádání místností je v nadzemních podlažích identické. Po rekonstrukci lze rozšířit na 4, resp. 6 bytů (adaptace podkroví). Výměra obestavěného prostoru OP=2103 m3, zastavěná plocha nadzemních podlaží ZP=193,47 m2, ZP 1PP=183,97 m2, celková užitná plocha UP=545 m2. Dům disponuje zachovalými, někde dožitými a degradovanými prvky původních konstrukcí (ústřední vytápění-výměna, osinkocementová krytina-výměna, okna-renovace/výměna, dveře-renovace, schodiště, podlahy-renovace, atd.). Konstrukce krovu je ve velmi dobrém stavu. Z inženýrských sítí je k dispozici VV a VK. Dále je k dispozici vlastní pramen, studna a jímka. Konstrukční a materiálové charakteristiky rodinného domu jsou k dispozici v omezené formě - byl zhotoven zákres podlaží pro vyčlenění bytových jednotek v minulosti. Vytápění bylo řešeno jako ústřední s kotlem na TP, který je nyní nefunkční.
Budova se nachází na vlastním rozlehlém a mírně svažitém pozemku, orientovaným na J, jež je celý definován v ÚP jako plochy individuálního bydlení venkovského typu. Na pozemku rovněž historicky stojí budova garáže, jež není zapsána a zakreslena v KN. Pozemek s vzrostlou parkovou výsadbou je osázen vzácnými dřevinami, ale není v současnosti udržován.
Obec Tisá leží cca 15 km S od Ústí nad Labem a cca 12 km od Děčína. V obci je základní občanská vybavenost (MŠ, ZŠ, pošta, obchod, restaurace), kompletní vybavenost se nachází v Ústí nad Labem. Výhodou je ideální dopravní dostupnost, Exit 80 a 87 dálnice D8 je vzdálen cca 3 km. Nemovitost je umístěna v klidné lokalitě východní části obce a je situována na okraji rozptýlené zástavby rodinných domů a vil, podél obecní komunikace, která umožňuje přístup k nemovitosti.
Hypoteční financování je možné. Pro více informací kontaktujte makléře. Vhodné pro investory.

Prodej, Vila, 545 m² - Tisá, pozemek 3907 m2

Popis nemovitosti

Cena9 750 000 Kč včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieVila
LokalitaTisá
OkresÚstí nad Labem
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná545 m²
Plocha podlahová369 m²
Plocha pozemku4.123 m²
Plocha zastavěná194 m²
Plocha zahrady3.907 m²
Počet podlaží3
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby1920
ZařízenýNe
GarážAno
Počet garáží1
Výtahne
Rozměry - výška stropu2,80 m
OchranaCHKO
Balkónano (10 m²)
Terasaano (10 m²)
KomunikaceZpevněná
TelekomunikaceTelefon
DopravaDálnice, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod, Studna
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace, Jímka
TopeníÚstřední tuhá paliva
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky11532001
Kontaktovat makléře
Mgr. Ondřej Jaroš
CENTURY 21 Berounka Reality
+420 606 214 680
[email protected]
www.century21.cz/makler-mgr-ondrej-jaros
IČ: 04437080

Logickým vyústěním mé více jak patnáctileté praxe v oblasti hypotečního bankovnictví, oceňování nemovitostí a právní podpory, byla právě volba oboru obchodování s nemovitostmi, jako jednoznačné pokračování mé další profesní dráhy. Bohaté zkušenosti získané v minulosti nyní rozvíjím již sedmým rokem v oblasti obchodu s nemovitostmi. Ve spojení se silným partnerem nastavuji vysoký standard v poskytování realitních služeb především v regionu Berounsko, který velmi dobře znám a který je zároveň mým domovem.

Kontaktovat makléře
bg