Výrobně provozní areál Nová Obora, obec Hrdějovice, část obce Opatovice, České Budějovice

Opatovice 25, Hrdějovice

Prodej, Výroba
  • Stav: Před rekonstrukcí
  • Částečně vybavený
  • Cihlová
  • Výroba
4 980 000 Kč

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme k prodeji výrobně provozní areál Nová Obora v obci Hrdějovice, část obce Opatovice. Celková výměra areálu je 1462 m2. Součástí prodeje jsou budovy č.p. 25, č.p. 27 a dvůr areálu. Velkou předností celého areálu je jeho strategická poloha, a to nejen z pohledu dopravní obslužnosti. Areál se nachází na samotě mezi obcemi Hrdějovice a Hluboká nad Vltavou, což samo o sobě skýtá neomezené možnosti jeho využití. Dopravně je areál vzdálen 4 km od Českých Budějovic a 5,6 km od nájezdu na dálnici D3.
Dvůr areálu nabízí 976 m2 plochy s bezproblémovým vjezdem a parkování nákladní dopravy. Zastavěná plocha budovy č.p. 25 je 149 m2 a její dispozice je 4+kk. Budova č.p. 27 se nachází na zastavěné ploše 337 m2 a její součástí jsou dvě jednotky, a to 3+kk a 4+kk. Každá budova má svůj samostatný vchod. Dále je součástí budov rozsáhlý půdní prostor a sklepní kóje. Budovy jsou způsobem využití označeny jako rodinné domy, což budoucí vlastník může využít ke kombinaci výroby a zaměstnaneckého ubytování.
Budovy mají vlastní připojení na elektřinu, vodovod a kanalizace je řešena septikem. Vnitřní prostor budovy č.p. 25 je možné obývat, interiér budovy č.p. 27 je ve stavu k rekonstrukci, však jako sklady je možné užívat. Střecha budov je po rekonstrukci. Krov a půdní prostory jsou bez nutnosti oprav.
Výrobně provozní areál skýtá opravdu velký potenciál budoucího využití. Prohlídku zcela jistě doporučujeme.

Výrobně provozní areál Nová Obora, obec Hrdějovice, část obce Opatovice, České Budějovice

Popis nemovitosti

Cena4 980 000 Kč
KategorieVýroba
LokalitaOpatovice 25, Hrdějovice
OkresČeské Budějovice
Plocha užitná486 m²
Plocha podlahová486 m²
Plocha pozemku1.462 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuSamota
ZařízenýČástečně
ParkováníAno
KomunikaceAsfaltová
DopravaAutobus
VodaMístní zdroj
Elektřina230V
OdpadSeptik
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky09824013
Kontaktovat makléře
Aleš Facon
CENTURY 21 Jelen Reality
+420 605 269 768
[email protected]
www.century21.cz/makler-ales-facon

Obchod s realitami je velká výzva. Této výzvě jsem podlehl již v roce 2001, kdy jsem nastoupil do developerské společnosti Jelen Development. Získával zkušenosti a postupem času na pozici projektového manažera vedl projekty výstavby rodinných domů, bytů a stavebních parcel. Dnes vím, že základem úspěšného realitního obchodu je bezchybná a kvalitní komunikace s klientem. Nabízím Vám klidný a bezpečným prodej, koupi nebo pronájem Vaší nemovitosti. Jsem připraven nabídnout velmi výhodné možnosti financování díky objemu prodávaných nemovitostí. Těším se na setkání s Vámi.

Kontaktovat makléře
bg