prodej výrobní či skladové haly Kunice u Lysic

Kunice

Prodej, Výroba Prodáno
  • Stav: Po rekonstrukci
  • Částečně vybavený
  • Smíšená
  • Výroba
prodáno

cena včetně provize rk

Popis a parametry nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji zděnou halu vhodnou pro výrobu či sklad o zastavěné ploše 2286 m2 a výměře pozemku 6363m2 v obci Kunice u Lysic nedaleko města Brna. Hala je dvoupodlažní - v přízemí (1286m2) se nachází výrobně - skladovací část a zastřešení (1000m2)jež má charakter podlaží je další prostor využitelný na skladovaní eventuálně prostor pro lehkou výrobu.
Hala má kancelář, šatny a vlastní sociální zázemí a je ve velmi dobrém technickém stavu, je zde kamerový systém a je napojená na elektronický zabezpečovací systém. V areálu jsou zpevněné plochy z velké části opatřené asfaltovou živicí
Hala je umístěna tak, že je zde udělán nájezd pro velká motorová vozidla a je velmi dobře dostupná jak pro automobily, tak i kamiony. Rovněž nabízí dostatek parkovacích míst a díky nově vybudované rampě snadný transport materiálu do haly.
Obec Kunice leží nedaleko frekventované trasy R43 spojující Brno a Svitavy.

prodej výrobní či skladové haly Kunice u Lysic

Popis nemovitosti

Cenaprodáno cena včetně provize rk
KategorieVýroba
LokalitaKunice
OkresBlansko
VlastnictvíJiný
Plocha užitná1.286 m²
Plocha pozemku8.363 m²
Počet podlaží1
Podlaží umístění2
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
ZařízenýČástečně
PENB nedodán G
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky114-106-327137
Kontaktovat makléře
Ing. Kristýna Šnajdrová
CENTURY 21 Dream
+420 607 000 021
[email protected]
www.century21.cz/makler-ing-kristyna-snajdrova
IČ: 01314301

Vystudovala jsem Mendelovu zemědělskou a lesnickou univerzitu v Brně a po té jsem se věnovala výhradně obchodu a marketingu. V roce 2012 jsem se stala realitní makléřkou sítě Century 21, kde jsem mohla tyto své zkušenosti z obchodu a marketingu uplatnit. Práce v realitách mě natolik naplňovala, že stala i mým koníčkem a jsem ráda, že se na mne klienti neustále s důvěrou obrací. Od roku 2019 jsem ředitelkou brněnské pobočku Century 21 Dream, kde spolu se svými kolegy plníme lidem sny o jejich bydlení.
Za ty roky jsem získala jsem čtyři prestižní mezinárodní ocenění Centurion udělovaných v síti CENTURY 21 v USA, které obdrží jen 3% makléřů z celého světa.
Mým cílem je 100% spokojenost všech klientů, kteří se na naší společnost s důvěrou obrací a pevně věřím, že mezi nimi budete i Vy.

Kontaktovat makléře
bgIng. Kristýna Šnajdrová