Zemědělská půda 20 762m2 vhodná pro využití jako pastviny pro koně, v obci Herink, Praha-východ

Herink

Prodej, Zemědělská půda
  • Pole
3 114 300 Kč

+ právní služby a odměna RK

Popis a parametry nemovitosti

Po dohodě s majitelem si Vám dovolujeme představit k prodeji rovinatý pozemek u obce Herink o celkové výměře 20762 m2. Pozemek je vhodný jako pastviny pro koně. Pozemek se nachází bezprostředně u silnice vedoucí do obce Herink, v blízkosti rychlostní silnice R1 a průmyslové zóny Modletice. Je zde dobré spojení autem do Prahy po D1. V tuto chvíli je pozemek veden jako orná půda. Více informací Vám radi sdělíme osobně nebo telefonicky.

Zemědělská půda 20 762m2 vhodná pro využití jako pastviny pro koně, v obci  Herink, Praha-východ

Popis nemovitosti

Cena3 114 300 Kč + právní služby a odměna RK
KategorieZemědělská půda
LokalitaHerink
OkresPraha-východ
Plocha pozemku20.762 m²
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky142-105-327342
Aktualizace7. 1. 2021
Kontaktovat makléře
Pavlína Musilová, DiS.
CENTURY 21 Harmony
+420 739 561 239
[email protected]
www.century21.cz/makler-pavlina-musilova-dis

Office Manager Marek Čihák about Pavlína:
"Pavlína has a strong sense of positive communication and personal development in the real estate direction. She specializes to real estate market in Prague, where she looks for profitable investment properties for clients from abroad. She speaks fluent English, which is appreciated by every client from abroad (investor). I recommend clients to cooperate with Pavlína on the basis of an exclusive agreement so that she can present your property to investors ".

Mr. Benc, client:
Hello, I would definitely like to highlight your willingness and proactive approach. At the same time, you were accommodated in everything we needed ie. two examinations in one day, within a few hours, and prompt delivery of all the information and documents we asked for. That's how I imagine approaching a customer. Thanks a lot. Benc.

překlad:

"Co o Pavlíně říká ředitel kanceláře pan Marek Čihák ?
„Pavlína má silný smysl pro pozitivní komunikaci a osobní rozvoj v realitním směru. Specializuje se na Prahu, kde vyhledává zahraničním klientům vhodné investiční nemovitosti. Plynule hovoří anglicky, což ocení každý zahraniční klient (investor). Doporučuji klientům spolupracovat s Pavlínou na bázi výhradní dohody, aby pak mohla Vaší nemovitost investorům prezentovat“.

Jak vidí práci Pavlíny její klienti ?
Dobrý den, určitě bych chtěl vyzdvihnout Vaší ochotu a proaktivni přístup. Zároveň jste vyšla vstříc ve všem, co jsme potrebovali tzn. dvě prohlidky během jednoho dne a to v rozmezí jen pár hodin, dále promptní dodání veškerých informací a podkladů, o které jsme požádali. Takhle si představuji pristup k zakaznikovi. Moc diky. Benc."

Kontaktovat makléře
bgPavlína Musilová, DiS.