Tupesy na Moravě a Zlechov, zemědělské pozemky, 7098 m2

Tupesy

Prodej, Zemědělská půda
  • Pole
315 620 Kč

včetně provize RK

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme k prodeji zemědělské pozemky v k.ú. Tupesy na Moravě a v k.ú. Zlechov o celkové výměře 7 098 m2.
V k.ú. Tupesy se jedná o parcelu orné půdy - 3 750 m2, na níž je přístup zabezpečen po ostatní komunikaci ve vlastnictví obce Tupesy.
V k.ú Zlechov nabízíme taktéž parcelu orné půdy o rozloze 3 348 m2, parcela je bez přístupu za zástavbou. Pozemky jsou obhospodařovány a přihlášeny v LPIS.
Pro bližší informace kontaktujte makléře.

Tupesy na Moravě a Zlechov, zemědělské pozemky, 7098 m2

Popis nemovitosti

Cena315 620 Kč včetně provize RK
KategorieZemědělská půda
LokalitaTupesy
OkresUherské Hradiště
Plocha pozemku7.098 m²
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky05423012
Kontaktovat makléře
Anna Macková
CENTURY 21 Bonus Brno
+420 538 728 645
[email protected]
www.century21.cz/makler-anna-mackova

Obchodní činnosti se věnuji již od roku 2000. Ale teprve práce realitní makléřky mně přinesla skutečné naplnění a radost z práce. Je úžasné, když mě práce baví a je zároveň mým koníčkem. Mojí specializací jsou návaznosti, tedy prodej stávajícího bydlení a hledání toho nového, vysněného. Na prvním místě jsou pro mě zájmy a potřeby klienta, tak jak si je společně stanovíme. Pro některé je to prodej za nejvyšší možnou cenu, pro jiné je důležitá rychlost prodeje. Pojem úspěšně ukončený obchod pro mě znamená spokojený klient. Svoji práci dělám zodpovědně a ráda, s některými klienty jsme se stali dokonce přáteli. Věnuji se prodeji bytů, domů, pozemků a rekreačních objektů. Působím v Brně a okolí, zejména se věnuji lokalitě Brno-Střed, Líšeň, Vinohrady, Židenice a Juliánov - v Líšni sama bydlím a důvěrně ji poznám. Vím, že pro většinu lidí je prodej či koupě nemovitosti celoživotním obchodem a proto jsem tu, abych Vás bezpečně provedla celým procesem. Pokud tedy chcete koupit či prodat svojí nemovitost, neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás - jsem Vaše realitní makléřka.

Kontaktovat makléře
bgAnna Macková