Prodej zemědělské půdy, 262035m² - Žermanice.

Žermanice

Prodej, Zemědělská půda Prodáno
  • Pole
prodáno

včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

!! SNÍŽENÍ KUPNÍ CENY !!

Naše realitní kancelář Century 21 Váš Realitní Partner Vám exkluzivně zprostředkuje prodej orné půdy a lesních pozemků o celkové rozloze 262 035 m2 v katastrálním území Žermanice, okres Frýdek Místek.
Cca 4/5 z celkové výměry tvoří orná půda a zbylou pětinu lesní pozemek a ostatní plocha. Lesní porost je téměř výhradně listnatý. Složení: dub, buk, lípa, habr a modřín. Stáří stromů je 67 – 137 let. Příjezd k pozemkům je zajištěn po obecní komunikaci. Orná půda je v současnosti obhospodařována na základě pachtovní smlouvy.
S financováním v případě potřeby pomůžeme vlastním partnerem bez poplatku. V případě zájmu se s Vámi rádi uvidíme na osobní prohlídce.

Prodej zemědělské půdy, 262035m² - Žermanice.

Popis nemovitosti

Cenaprodáno včetně provize, včetně právního servisu
KategorieZemědělská půda
LokalitaŽermanice
OkresFrýdek-Místek
Plocha pozemku262.035 m²
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky082-03-418
Kontaktovat makléře
Ing. Adéla Vymětalíková
CENTURY 21 Váš Realitní Partner
+420 603 885 715
[email protected]
www.century21.cz/makler-ing-adela-vymetalikova

Vystudovala jsem obor finance na Vysoké škole ekonomické v Praze. Během studií jsem dva roky strávila v zahraničí (Austrálie, Německo). Posledních více než 15 let se věnuji obchodu, financím a od roku 2011 též realitám pod hlavičkou Century21. Specializuji se na spolupráci s podnikateli na prodeji / pronájmu jejich komerčních a rezidenčních nemovitostí. Zajistím financování koupě a pojištění nemovitosti. Hovořím česky, anglicky a pasivně rusky a německy. Práce je mým koníčkem. Vyzkoušejte mé služby.

Kontaktovat makléře
bg