Rodinné hospodářství v Kozomíně

Kozomín 4

Prodej, Zemědělská usedlost Prodáno
  • Stav: Před rekonstrukcí
  • Nevybavený
  • Garáž
prodáno

Popis a parametry nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout rodinné hospodářství na prodej. Nemovitost se skládá z dvoupatrového rodinného domu, který je připraven k rekonstrukci ať už jako vícegenerační bydlení, nebo pro potřeby jedné rodiny. Vytápění domu je na tuhá paliva. Dům je napojen na kanalizaci. Přípojka na obecní vodovod je před domem. Plyn v obci není zaveden. Velkou předností je umístění domu v centru vesnice a zároveň zahrada o velikosti 2.419m2. Na pozemku se dále nachází trojgaráž a hospodářské stavení. Přímo u domu je obchod s potravinami a zastávka autobusu se spojením na Prahu anebo do Kralup. Autem se dostanete na kraj Prahy za 15 min. Pro více informací volejte přímo realitního makléře.

Rodinné hospodářství v Kozomíně

Popis nemovitosti

Cenaprodáno
KategorieZemědělská usedlost
LokalitaKozomín 4
OkresMělník
Velikost5 a více pokojů
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná450 m²
Plocha podlahová300 m²
Plocha pozemku2.419 m²
Plocha zastavěná300 m²
Počet podlaží2
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Rok výstavby1960
ZařízenýNe
GarážAno
Mimořádně nehospodárná G
111 kWh/m²/rok
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky035-102-330138
Kontaktovat makléře
Bc. Jakub Votápek
CENTURY 21 Tandem
+420 725 928 777
[email protected]
www.century21.cz/makler-bc-jakub-votapek

"Již při studiích na Vysoké škole obchodní se zaměřením na cestovní ruch, jsem začal pomáhat s chodem a rozvojem realitní kanceláře CENTURY 21 Tandem. Náplní mojí práce byla mimo jiné administrativa, příprava podkladů a vypořádávání obchodních případů, organizace a realizace prohlídek, komunikace s úřady, což mi poskytlo zajímavé a bohaté zkušenosti. Dále jsem se začal starat i o vlastní obchodní případy, které jsem měl kompletně na starosti. Po dokončení studia v roce 2013 jsem pracoval jako prodejce a projektový manažer v cestovní kanceláři specializující se na exkluzivní zájezdy sestavované klientům na míru. V létě 2015 jsem se rozhodl navázat na mé získané zkušenosti a vrátil se do oblasti realit na pozici realitního makléře.

Velmi rád Vám nabídnu férové jednání, kvalitní realitní servis podložený dlouholetou spoluprací s realitní kanceláří CENTURY 21 Tandem, stejně jako moji velkou flexibilitu, znalost Prahy a okolí.

Ač jsem se narodil v Praze, tak jsem milovník hor, via ferrat, horské cyklistiky a taky si rád zahraji tenis, hokej, nebo fotbal.

Budu se těšit na Váš telefonát nebo e-mail, abych Vám mohl osobně a podrobněji prezentovat mé realitní služby."

Kontaktovat makléře
bg