Zemědělská usedlost/ statek, 10.633 m², Nemyslovice

Nemyslovice

Prodej, Zemědělská usedlost
  • Stav: Před rekonstrukcí
5 990 000 Kč

Popis a parametry nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi rozlehlou zemědělskou usedlost/ statek, která nabízí zemědělské neboli hospodářské stavby a objekty určené k bydlení v obci Nemyslovice, okrese Mladá Boleslav. Výměra pozemků celé usedlosti činí 10.633 m², včetně zastavěných ploch. Objekt lze využít k mnoha podnikatelským účelům, tj. farma, chov či ustájení koní, penzion, výrobní či skladovací objekt a mnoho dalšího. Objekt je před rekonstrukcí. IS: elektřina, studna a obecní vodovod, jímka 20 m³. V obci není plyn a kanalizace.

Nejbližší občanská vybavenost v městys Bezno (cca 4 km) a městys Chotětov (cca 4 km), ZŠ, MŠ, obchody, lékaři, pošta atd. Mladá Boleslav vzdálená cca 15 km, kde je nejvyšší občanská vybavenost. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.

Zemědělská usedlost/ statek, 10.633 m², Nemyslovice

Popis nemovitosti

Cena5 990 000 Kč
KategorieZemědělská usedlost
LokalitaNemyslovice
OkresMladá Boleslav
Velikost5 a více pokojů
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná2.000 m²
Plocha podlahová2.000 m²
Plocha pozemku10.633 m²
Plocha zastavěná8.576 m²
Počet podlaží2
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Mimořádně nehospodárná G
256 kWh/m²/rok
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky120-102-325277
Aktualizace24. 10. 2019
Kontaktovat makléře
Kristýna Bohuslavová
CENTURY 21 Excellent Reality
+420 739 353 732
[email protected]
www.century21.cz/makler-kristyna-bohuslavova

"Zvažujete Vy či Vaši blízcí prodej neboli pronájem Vaší nemovitosti? Pokud ano, svěřte svoji nemovitost profesionálně vyškolené realitní makléřce, kde je spolupráce založena především na důvěře a spolehlivosti.

Dovolte mi se Vám na úvod krátce představit. Od roku 2009 žiji s rodinou v klidné obci Hradištko - Kersko, okrese Nymburk, kde jsem si splnila sen o bydlení. Před prací realitní makléřky jsem se řadu let věnovala distribuci a tvorbě vlastních křížovkářských časopisů. V roce 2016 jsem vstoupila do celosvětové franšízové společnosti CENTURY 21, jakožto jednatel a realitní makléř kanceláře CENTURY 21 Excellent Reality sídlící na Boleslavské třídě v Nymburce. Práce realitní makléřky mne naplňuje, jelikož každý úspěšně uzavřený realitní obchod má svůj příběh. Prošla jsem si veškerým školením, které pro nás zajišťuje centrála CENTURY 21 Czech Republic a byla vyznamenána certifikáty.

Co Vám mohu nabídnout?

Profesionální a lidský přístup ke svým klientům, kteří se v průběhu obchodu stanou mými přáteli, jelikož práce v realitách není pouze o zprostředkování prodeje, ale i o vzájemném porozumění, poznání, spolehlivosti, potřebách druhých a hlavně o důvěře. S klienty trávím spoustu času a hledám vždy nejlepší řešení pro obě strany, jelikož spokojenost klientů je pro mne prioritou a výhrou. Spolupracujeme se smluvním partnerem Toman & Partneři advokátní kancelář, s.r.o. Dále se zabýváme výkupem nemovitostí s exekucí či výkupem před dražbou, vyplacení exekucí a mnoho dalšího."

Kontaktovat makléře
bgKristýna Bohuslavová