Nízkoenergetické rodinné domy Kardašova Řečice

Sídliště T. G. Masaryka, Kardašova Řečice

, Projekt
od 6 485 000 Kč

Popis a parametry nemovitosti

Marně hledáte novostavbu moderního domu na Jindřichohradecku? Máme pro Vás zajímavou nabídku v Kardašově Řečici. Do Jindřichova Hradce je to 13 minut autem a na dálnici D3 směr České Budějovice nebo Praha jste za 8 minut. Nabízíme k prodeji novostavby nízkoenergetických rodinných domů se zahradou a vlastním parkovacím místem pro dvě vozidla. V nabídce jsou celkem 4 domy, výstavba je v plném proudu a stěhovat se můžete již v říjnu letošního roku. Jedná se o přízemní rodinné domy s obytným podkrovím dispozice 5+kk s užitnou plochou 170 m2. Celková výměra pozemku je 253 - 292 m2. Velkou výhodou je skutečnost, že do domu lze vstupovat jak z východu, kde se nachází praktická předzahrádka tak i ze západu, kam je situována zahrada a parkovací stání. Domy na zastavěné ploše 103 m2 jsou dispozičně řešeny takto: z východní strany vstupujeme do zádveří domu (5,41 m2), dále vcházíme do chodby (7,74 m2), ze které vstupujeme do jednotlivých místností přízemí - pracovny (12,36 m2), koupelny (8,19 m2), která je vybavena sprch. koutem, umyvadlem a toaletou a obývacího pokoje s jídelnou, kuchyní (32,64 m2) a přímým vstupem do zahrady. Dům propojuje chodba s technickou částí (14,14 m2), která zajišťuje vstup do domu ze západní strany, kde se nachází zahrada a parkovací stání. Vstup do podkroví je po schodišti s podestou. V podkroví se nachází velká ložnice (18,39 m2) prosvětlena dvěma střešními okny směrem na východ, dětský pokoj (24,04 m2) s dvěma střešními okny na západ a druhý pokoj (19,74 m2) s jedním střešním oknem na západ. Dále se v podkroví nachází koupelna (11,96 m2), která je vybavena vanou, dvěma umyvadly, toaletou a je prosvětlena střešním oknem. Součástí standardního vybavení domu jsou vnitřní dveře, podlahové krytiny (plovoucí podlahy, keramická dlažba), obklady koupelen včetně výše uvedeného vybavení. Vlastní výběr tohoto tomto vybavení je možný, však je nutné si pospíšit, protože stavba běží rychle. Vytápění je zajištěno kondenzačním plynovým kotlem a celý dům je vybaven podlahovým vytápěním.

Nízkoenergetické rodinné domy Kardašova Řečice

Popis nemovitosti

Cenaod 6 485 000 Kč
KategorieProjekt
LokalitaSídliště T. G. Masaryka, Kardašova Řečice
OkresJindřichův Hradec
Podlahyplovoucí laminátové
Datum nastěhování30. listopad 2022
Datum ukončení výstavby31. říjen 2022
Zahájení prodeje16. březen 2022
Míst k parkování2
ParkováníAno
Počet domů4
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky0982255012
Kontaktovat makléře

Prozkoumali jsme okolí

Kardašova Řečice je malé město ležící v severozápadní části okresu Jindřichův Hradec. Do Jindřichova Hradce je to 13 minut autem a na dálnici D3 směr České Budějovice nebo Praha jste za 8 minut. Ve městě najdete veškerou občanskou vybavenost. V docházkové vzdálenosti se nachází mateřská a základní škola, obchody a restaurace. Okolí Kardašovi Řečice je obklopeno lesy a rybníky.

Aleš Facon
CENTURY 21 Jelen Reality
+420 605 269 768
[email protected]
www.century21.cz/makler-ales-facon

Obchod s realitami je velká výzva. Této výzvě jsem podlehl již v roce 2001, kdy jsem nastoupil do developerské společnosti Jelen Development. Získával zkušenosti a postupem času na pozici projektového manažera vedl projekty výstavby rodinných domů, bytů a stavebních parcel. Dnes vím, že základem úspěšného realitního obchodu je bezchybná a kvalitní komunikace s klientem. Nabízím Vám klidný a bezpečným prodej, koupi nebo pronájem Vaší nemovitosti. Jsem připraven nabídnout velmi výhodné možnosti financování díky objemu prodávaných nemovitostí. Těším se na setkání s Vámi.

Kontaktovat makléře
bg