Prodej RD na klíč s pozemkem Městečko u Nespek

Na Mělách, Nespeky - Městečko

, Projekt
17 900 000 Kč

Popis a parametry nemovitosti

Ve výhradním zastoupení pro náročné klienty nabízím ke koupi rezidenční, velkorysý srubový RD 4+kk na klíč Soul - Duše ve velmi žádané a malebné lokalitě Posázaví, konkrétně ve vesnici Městečko, která je součástí obce Nespeky. Velikost pozemku činí 1509 m2, zastavěná plocha RD bude 167 m2, podlahová plocha 200 m2. Součástí bude garážové stání, 2x parkovací venkovní stání a pergola. Dva zahradní altány a ohniště již byly vybudovány. Zhotovitel garantuje dokončení stavby do sedmi měsíců od podpisu smluvní dokumentace. Výstavbu zajistí renomovaná společnost MMGR - sruby spol. s r.o., která se velmi úspěšně specializuje na srubové stavby na klíč nejen v ČR a získala řadu i mezinárodních ocenění za design, kvalitu a zdravý životní styl. Je jedinou společností v ČR, která používá techniku „post and beam“. Dům byl vyprojektován jako dvoupodlažní, bez podsklepení, s plochou zelenou střechou a důrazem na zdravý životní styl v energetické třídě „A“. Na střeše garáže budou umístěny fotovoltaické panely, které budou ukládat vyrobenou el. energii do baterií. Nosnou konstrukci bude tvořit odolné 300 let staré antivirové cedrové dřevo, které bylo vytěženo na Sibiři v okolí řeky Jenisej. Vnější fasáda v přízemí bude obložena šedým kamenným obkladem, vnitřní opláštění bude řešeno SDK konstrukcí. Na pozemek je přivedena elektřina, odpad bude řešen jímkou, na pozemku se nachází vrtaná velkoprůměrová studna. Vytápění bude řešeno tepelným čerpadlem Nibe voda/vzduch. Okna budou dřevohliníková z exotické dřeviny Meranti, výplň budou tvořit izolační trojskla. Na podlahy v obytných částech bude použito rustikální dubové dřevo, povrchy sociálního a technického zázemí bude tvořit dlažba. V obývací části je naplánován krb na tuhá paliva. Všechny vnitřní dřevěné plochy budou ošetřeny ochranným, antistatickým, olejovým nátěrem a dům tak bude bezúdržbový. Součástí stavby budou elektrorozvody, vč. rozvodů pro vnitřní i venkovní kamerový systém s možností připojení na PCO. Okolí domu bude tvořit příjemná zahrada s jezírkem. Výstavba RD je ve fázi příprav a je možné zahrnout drobné klientské změny. Pro bližší informace neváhejte co nejdříve kontaktovat makléřku.

Prodej RD na klíč s pozemkem Městečko u Nespek

Popis nemovitosti

Cena17 900 000 Kč
KategorieProjekt
LokalitaNa Mělách, Nespeky - Městečko
OkresBenešov
Velikost4 pokoje
Plocha užitná190 m²
Plocha podlahová200 m²
Plocha pozemku1.509 m²
Plocha zastavěná277 m²
Plocha zahrady892 m²
Užitná plocha přízemí134 m²
Podlahyplovoucí laminátové
Stav objektuProjekt
BudovaDřevěná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2021
Rok výstavby2021
ZařízenýNe
Míst k parkování3
ParkováníAno
GarážAno
Počet garáží1
Výtahne
Terasaano (63m²)
KomunikaceBetonová, Asfaltová
TelekomunikaceInternet, Kabelové rozvody
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaMístní zdroj
Elektřina230V, 400V
OdpadJímka
TopeníJiné
Mimořádně úsporná A
49.7 kWh/m²/rok
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky047-1255-026
Aktualizace18. 6. 2021
Kontaktovat makléře

Prozkoumali jsme okolí

Nespeky - Městečko, okr. Benešov

Bankomat

Bankomat
v místě

Pošta

Pošta
200 m

Vlak

Vlak
5 min

Autobus

Autobus
5 min

Kino

Kino
za rohem

Divadlo

Divadlo
600 m

Lékař

Lékař
350 m

Obchod

Obchod
200 m

Vítězslava Fenclová
CENTURY 21 Style Happy
+420 606 618 991
[email protected]
www.century21.cz/makler-vitezslava-fenclova

Moje profesní kariéra byla vždy velmi úzce spjata s vedením jednání s osobnostmi jak byznysu a politiky, tak například s umělci.

12 let jsem pracovala jako obchodní a marketingová manažerka klubu HC Energie K. Vary s níž se mi podařilo získat úžasné ocenění v podobě titulů Mistr a Vicemistr ELH. Před tím jsem působila v reklamní a PR agentuře na pozici umělecké produkční. Řešení “problémů”, organizace a koordinace kulturních, sportovních i společenských akcí byla moje parketa. Profesní zkušenosti jsem dále získávala v cestovním ruchu a lázeňství, ale také v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR.

Sama nějaké nemovitosti vlastním a jak se říká “vše má svůj čas”, takže čas na obor realit u mne “dozrál” v roce 2018, kdy jsem zahájila činnost realitní zprostředkovatelky a využiji zde všechny dosud nabyté
zkušenosti. Jsem pečlivá, komunikativní, spolehlivá a dle zpětných informací i příjemná a profesionální. V realitním oboru se samozřejmě pravidelně školím a vzdělávám, abych Vás džunglí realit provedla bez zbytečných průtahů a komplikací.
Pokud tedy přemýšlíte o prodeji své nemovitosti, neváhejte mne kontaktovat. Domluvíme si osobní schůzku nebo můžeme nezávazně pohovořit telefonicky.

Při své práci používám dostupné moderní marketingové nástroje pro prezentaci nemovitostí jako je 3D scan nemovitostí, virtuální prohlídka, profesionální foto, 2D nebo 3D půdorysy, home staging, prezentační videa na YouTube a samozřejmostí je inzerce na takřka všech dostupných realitních serverech, vč. propagace na Facebooku.

Se mnou budou mít Vaše rodinné klenoty zajištěny ten nejlepší servis a péči :).

Těším se na příjemná setkání, ze kterých velmi často vznikají nová přátelství.

Kontaktovat makléře
bgVítězslava Fenclová