Pronájem, Byty 2+1, 55 m² - ul. Moskevská Kladno

Moskevská, Kladno

Pronájem, Byty 2+1 Pronajato
  • Osobní
  • Stav: Velmi dobrý
  • Cihlová
  • Částečně vybavený
pronajato

+ kauce + odměna RK, včetně poplatků

Popis a parametry nemovitosti

Nabízím Vám k pronájmu velmi hezký slunný byt s dispozicí 2+1 a výměrou 54,5 m2 v okrajové části města Kladna - Rozdělov. Byt je po kompletní rekonstrukci (2010), výmalba 2019 nachází se ve 4. NP ze 4 NP cihlového bytového domu. Dispozice: předsíň, koupelna s vanou, samostatné WC, kuchyně včetně kuchyňské linky a spotřebičů, ložnice, obývací pokoj – orientace bytu SV. Podlahová krytiny v obytných místnostech laminátová podlaha, v kuchyni, koupelně a předsíni, keramická podlaha. Spotřebiče: lednice Whirlpool, horkovzdušná trouba + indukce + digestoř Fagor. Byt je částečně vybaven viz fotodokumentace (manželská postel, vestavěná skříň, tv sestava, jídelní stůl + 2x židle, šatní skříň. Vytápění bytu (centrální kotelna v domě), okna plastová osazena žaluziemi. K bytu náleží sklepní kóje v suterénu domu o výměře 4 m2. Veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí (MŠ, ZŠ, Penny, Billa, Česká pošta … Lesopark a sportoviště Sletiště, Oblastní nemocnice Kladno. Dopravní dostupnost: Dostupnost, R6, R7, Bus MHD 1, 3, 6, Bus Praha - Veleslavín, Zličín, Vlak Masarykovo nádraží. Byt je k dispozici od druhé ½ 12/2020, nabízí velmi příjemné a klidné bydlení. Pro více informací a prohlídku bytu mě neváhejte kontaktovat.

Pronájem, Byty 2+1, 55 m² - ul. Moskevská Kladno

Popis nemovitosti

Cenapronajato + kauce + odměna RK, včetně poplatků
KategorieByty 2+1
LokalitaMoskevská, Kladno
OkresKladno
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná55 m²
Plocha podlahová55 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění4
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
ZařízenýČástečně
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové
PENB nedodán G
Stav zakázkyPronajato
Číslo zakázky106-06-122
Kontaktovat makléře
Jana Nekvinda Vraštilová
CENTURY 21 Dream Praha
+420 607 000 021
[email protected]
www.century21.cz/makler-jana-nekvinda-vrastilova

KDO JSEM:
Naplňuje mě obchod, lidi a vztahy. Mým cílem není zvítězit, ale najít společně cestu ke spokojenému cíli všech stran.
Oboru realitních služeb se věnuji již od roku 2008. Dlouholetá zkušenost mě naučila vytvářet hodnoty, jednat s lidmi a pomáhat klientům.
SLUŽBY:
Má práce je mím koníčkem. Miluji svoji práci, lidi, obchodování, nemovitosti,… tak i k tomu přistupuji.
Co Vám mohu nabídnout? Zakládám si na osobním a přátelském přístupu. Hned od počátku spolupráce se snažím poznat a porozumět představám všech klientů, věnovat maximální pozornost a prioritu každému jejich požadavku, jimi se řídit a naši spolupráci v tomto směru realizovat.

o Vyslechnu si vaše potřeby, přání a představy
o Společně najdeme nejlepší variantu řešení vaší situace
o Budu chránit vaše zájmy i bezpečnost obchodu
o Ušetřím váš čas i nervy
o Získáte realitní i obchodní zkušenosti mé i mích přímých kolegů
o Dostanete ucelenou a komplexní službu, plnou péče a informovanosti
o Studuji aktuální zákony, abych předešla potencionálním hrozbám
o Díky znalosti a analýze trhu umím správně navrhnout cenu – prvotní nabídkovou a reálnou cenou
o Zařídím to, do čeho se nikomu nechce – KÚ, odhad, banka, finanční poradce, hypo, právník, geodet, převody medií
o Umím se vypořádat s exekucí, insolvencí, dražbou
o Dát nabídku na X serverů, čekat umí každý. Jdu prodeji naproti, investuji do reklamy, propagace nemovitosti a pracuji s databází klientů Century21
o Odhady pro dědické řízení
o Jsem vaším osobním realitním makléřem s časovou flexibilitou

MARKETING:
Vaše nemovitost si zaslouží profesionální prezentaci, zaslouží si ukázat v tom správném světle, zaslouží si co nejvíce zájemců.
Pro rychlý a úspěšný prodej/pronájem je třeba přivést do nemovitosti co nejvíce kvalifikovaných zájemců. To lze docílit především kvalitně provedenými odbornými činnostmi:
• Homestaging – komplex činností zaměřujících se na zdůraznění předností dané nemovitosti. Tým lidí připraví nemovitost tak, aby přitahovala zájemce. Neznamená to kamuflování nedostatků, ale zdůraznění předností a úprava nemovitosti, případně vybavení prázdné nemovitosti nábytkem.
• Profesionální fotografie, 3D plánek – kvalitní presentace nemovitosti přivede mnohem více vážných zájemců o koupi, což dává majiteli možnost vybrat si vhodného kupce a jednat o podmínkách, někdy i o ceně. Naše prezentace jsou připravované profesionály a jsou pro zájemce názornější a lákavější než fotografie. A navíc – neschováváme se v nich, zájemci vidí, s kým budou jednat a to zvyšuje důvěryhodnost jednání.
• Marketing – nejen inzerát na internetu, ale také reklamní bannery, FB kampaně, letáky, webové stránky, spolupráce s ostatními realitními makléři v zájmu co nejrychlejšího a nejvýhodnějšího prodeje/pronájmu vaší nemovitosti.
• Dražba – této činnosti jsem se věnovala více jak osm let. Chcete vydražit konkrétní nemovitost v dražbě dobrovolné či nedobrovolné? Neváhejte mi tedy kontaktovat.
• Odhad nemovitosti – dědické řízení, i tato sic bolestivá etapa života čeká každého z nás. Odhad nemovitosti bude po vás požadovat notář hned po první sezení.

Kontaktovat makléře
bgJana Nekvinda Vraštilová