Byt 3+1, 90m2, Praha - Vršovice

Slovinská, Praha - Vršovice

Pronájem, Byty 3+1 Pronajato
  • Osobní
  • Stav: Velmi dobrý
  • Cihlová
  • Částečně vybavený
  • Sklep
  • Výtah
pronajato

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně pronájem velmi vkusně zrenovovaného prvorepublikového bytu o velikosti 90m2 + sklep 5m2. Byt se skládá z předsíně, koupelny a samostatné toalety, obývacího pokoje, dvou ložnic a kuchyně. Kuchyň je vybavená novou kuchyňskou linkou s myčkou, varnou deskou a troubou.
Byt se nachází v ulici Slovinská v klidné části Vršovic, pár kroků od autobusové zastávky a 10 minut chůze od tramvajové zastávky. V okolí se nachází mnoho kaváren, restaurací, obchodů a nedaleký park Grébovka.
Nájemce neplatí provizi.

Byt 3+1, 90m2, Praha - Vršovice

Popis nemovitosti

Cenapronajato
KategorieByty 3+1
LokalitaSlovinská, Praha - Vršovice
OkresHlavní město Praha
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná90 m²
Plocha podlahová90 m²
Počet podlaží5
Podlaží umístění4
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Rok výstavby1920
ZařízenýČástečně
Výtahano
Sklepano (5 m²)
Méně úsporná D
200 kWh/m²/rok
Stav zakázkyPronajato
Číslo zakázky142-201-329817-1
Kontaktovat makléře
Pavlína Lupínková, DiS.
CENTURY 21 Harmony
+420 739 561 239
[email protected]
www.century21.cz/makler-pavlina-lupinkova-dis

Office Manager Marek Čihák about Pavlína:
"Pavlína has a strong sense of positive communication and personal development in the real estate direction. She specializes to real estate market in Prague, where she looks for profitable investment properties for clients from abroad. She speaks fluent English, which is appreciated by every client from abroad (investor). I recommend clients to cooperate with Pavlína on the basis of an exclusive agreement so that she can present your property to investors ".

Mr. Benc, client:
Hello, I would definitely like to highlight your willingness and proactive approach. At the same time, you were accommodated in everything we needed ie. two examinations in one day, within a few hours, and prompt delivery of all the information and documents we asked for. That's how I imagine approaching a customer. Thanks a lot. Benc.

překlad:

"Co o Pavlíně říká ředitel kanceláře pan Marek Čihák ?
„Pavlína má silný smysl pro pozitivní komunikaci a osobní rozvoj v realitním směru. Specializuje se na Prahu, kde vyhledává zahraničním klientům vhodné investiční nemovitosti. Plynule hovoří anglicky, což ocení každý zahraniční klient (investor). Doporučuji klientům spolupracovat s Pavlínou na bázi výhradní dohody, aby pak mohla Vaší nemovitost investorům prezentovat“.

Jak vidí práci Pavlíny její klienti ?
Dobrý den, určitě bych chtěl vyzdvihnout Vaší ochotu a proaktivni přístup. Zároveň jste vyšla vstříc ve všem, co jsme potrebovali tzn. dvě prohlidky během jednoho dne a to v rozmezí jen pár hodin, dále promptní dodání veškerých informací a podkladů, o které jsme požádali. Takhle si představuji pristup k zakaznikovi. Moc diky. Benc."

Kontaktovat makléře
bgPavlína Lupínková, DiS.