Pronájem řadové garáže 18 m2 v lokalitě Na Vyhlídce, Vyškov

Na Vyhlídce 91, Vyškov - Vyškov-Předměstí

Pronájem, Garáže
2 000 Kč za měsíc

+ provize RK

Popis a parametry nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu garáž o velikosti 18 m2 ve Vyškově na Vyhlídce. Garáž je cihlová, opatřena dvoukřídlými vraty. Je zde zavedena elektřina a celá je ve velmi dobrém stavebním i technickém stavu. Byla postavena jako součást řadové zástavby garážového komplexu. Přístup k ní je po obecní zpevněné cestě. Pronajímá se pouze za účelem parkování motorových a nemotorových vozidel popřípadě k provizornímu uskladnění věcí z domácnosti.
Výše vratné kauce je 4000 Kč. Kauce neboli jistina je splatná do pěti dnů po podpisu RS na účet majitele. První platba nájemného proběhne při podpisu předávacího protokolu.
Prohlídkový den 8. a 11. 8. 2022. Pro rezervaci termínu kontaktujte makléře.

Pronájem řadové garáže 18 m2 v lokalitě Na Vyhlídce, Vyškov

Popis nemovitosti

Cena2 000 Kč za měsíc + provize RK
KategorieGaráže
LokalitaNa Vyhlídce 91, Vyškov - Vyškov-Předměstí
OkresVyškov
Plocha užitná18 m²
Plocha zastavěná18 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObchodní a obytná
KomunikaceZpevněná
Elektřina230V
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky14020035
Kontaktovat makléře
Mgr. Josef Hanáček
CENTURY 21 Relax
+420 734 891 538
[email protected]
www.century21.cz/makler-mgr-josef-hanacek
IČ: 72336307

V realitách jsem od roku 2018. A můžu říci, že všechny mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.
Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím videoprohlídky, využívám profesionálního fotografa, připravuji 3D scan nemovitosti, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti.
Je totiž všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.
Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.
Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Proto se průběžně vzdělávám.
Velmi si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti. O tom pak hovoří reference spokojených klientů.
Dočetli jste až sem? Pak máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Kontaktovat makléře
bg