Pronájem nebytových prostorů Štefánikova/Staňkova

Staňkova, Brno

Pronájem, Kanceláře
  • Stav: Velmi dobrý
  • Cihlová
  • Kanceláře
15 000 Kč za měsíc

Popis a parametry nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu nebytové prostory na ulici Staňkova.
Hlavní místnost má 22m2, je přístupná z ulice a má výlohu směrem do ulice Staňkova. Za místností se nachází zádveří, přes které se jde do koupelny, druhé místnosti a na chodbu, přes kterou se dá dostat do prostorů z vnitrobloku.
Druhá místnost má 12,5m2 s oknem do vnitrobloku a spíží. K prostorám patří i velký suchý sklep 35m2, který se nachází přímo pod prostory a je přístupný z chodby.
Ve vnitrobloku je jedno parkovací místo vyhrazené pro nájemce, přístupné z ulice Staňkova. Vnitroblok je přístupný i z ulice Štefánikova. Přímo naproti zastávce MHD je možné využít reklamní plochu, která je vyhrazena pro nájemce.
Prostory jsou vhodné pro obchodní prostory, jako kanceláře nebo menší dílna/opravna. Výhodou prostoru je velmi dobrá přístupnost a to s možností parkování na ulici Staňkova a blízkosti zastávky MHD na Štefánikově.

Pronájem nebytových prostorů Štefánikova/Staňkova

Popis nemovitosti

Cena15 000 Kč za měsíc
KategorieKanceláře
LokalitaStaňkova, Brno
OkresBrno-město
Plocha užitná80 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky054-09-476
Kontaktovat makléře
Petr Kořínek
CENTURY 21 Bonus Brno
+420 538 728 645
[email protected]
www.century21.cz/makler-petr-korinek

V realitním obchodě bych chtěl dosáhnout maximální spokojenosti všech stran, bez jakýchkoliv komplikací a starostí při průběhu celého procesu. Studoval jsem ekonomii a management, jsem tedy zvyklý komunikovat s lidmi na profesionální úrovni. Mám otevřený a kreativní pohled na věc, proto se nezastavím před jakoukoliv výzvou. Věřím, že člověk se učí celý život, proto ke každému klientovi a jeho osobnímu příběhu přistupuji jako k cenné zkušenosti.

Kontaktovat makléře
bgPetr Kořínek