Pronájem, Moderní kancelář, 309 m² - Plzeň

Edvarda Beneše 2439/70, Plzeň - Jižní Předměstí

Pronájem, Kanceláře
  • Stav: Velmi dobrý
  • Částečně vybavený
  • Panelová
  • Kanceláře
41 962 Kč za měsíc

bez DPH, bez poplatků

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v ulici Edvarda Beneše, Plzeň. Aktuálně je možný pronájem komplexu v 5. NP budovy. Dispoziční rozdělení prostor nabízí 10 kancelářských místností (plocha 222 m²) a příslušenství - podrobná specifikace výměr jednotlivých místností je k dispozici u makléře zakázky. Část kanceláří je vybavena klimatizací. Ke kancelářím je v příslušenství 2x kuchyňka a 2x sociální zařízení vždy pro polovinu podlaží.
K pronájmu lze využít rozšířenou nabídku služeb - rychlé připojení k internetu optickým kabelem (symetrie 50/50), vnitřní i venkovní parkovací plochy.

Kanceláře jsou ve velice dobře udržovaných budovách areálu v ulici Edvarda Beneše, Plzeň. V přízemí budovy je reprezentativní recepce, která slouží pro všechny nájemce kanceláří. Rovněž služba jídelny v přízemí je k dispozici uživatelům těchto reprezentativních prostor.

Pronájem, Moderní kancelář, 309 m² - Plzeň

Popis nemovitosti

Cena41 962 Kč za měsíc bez DPH, bez poplatků
KategorieKanceláře
LokalitaEdvarda Beneše 2439/70, Plzeň - Jižní Předměstí
OkresPlzeň-město
Plocha užitná309 m²
Plocha kanceláří222 m²
Počet podlaží10
Podlaží umístění5
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuRušná část obce
ZástavbaObchodní a obytná
ZařízenýČástečně
ParkováníAno
GarážAno
Výtahano
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet, Kabelové rozvody
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky119-09-018
Kontaktovat makléře
Mgr. Michal Marek
CENTURY 21 West
+420 725 293 215
[email protected]
www.century21.cz/makler-mgr-michal-marek

"Michal Marek působí v realitách od roku 2011. V roce 2016 zahájil činnost kanceláře Century21 West, která působí především v Plzeňském a Karlovarském kraji.
Michal říká: ""V průběhu své realitní kariéry jsem uzavřel celou řadu úspěšných obchodů. Nabízím klientům služby vysoké kvality.""
Pro klienty Michal zajišťuje všechny části složitého procesu prodeje nemovitosti a to včetně podpory oddlužení problémových nemovitostí.
Michal Marek realizuje pro své klienty prodej a pronájem všech typů nemovitostí. Své zkušenosti využívá z velké části při podpoře prodeje a pronájmu komerčních nemovitostí. Mezi Michalovými klienty je řada významných investorů. Proto Michal věnuje nepřetržitou pozornost svému odbornému rozvoji. Být profesionálem je předpoklad kvalitních služeb klientům. V rámci sítě CENTURY 21 v ČR dosahuje Michal dobrých výsledků.
Michal Marek je připraven také vám poskytnout zcela profesionální, seriózní, poctivý přístup se zachováním lidsky příjemného jednání."

Kontaktovat makléře
bg