Kanceláře v samém centru Prahu - 149 m2

28. října, Praha - Staré Město

Pronájem, Kanceláře
  • Stav: Velmi dobrý
  • Částečně vybavený
  • Skeletová
  • Kanceláře
60 000 Kč za měsíc

+ 5000 Kč poplatky

Popis a parametry nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem bytu, který může sloužit jako kanceláře, v 10 let staré novostavbě v absolutním centru Prahy. Na patře je vždy jen jeden byt, což skýtá ideální soukromí.
Dispozice bytu je 3+KK + 3x toaleta z toho 2 x v koupelnách, kdy jedna koupelna je s vanou, druhá se sprchovým koutem.
Byt je vybaven vlastním plynovým kotlem pro topení a ohřev vody, klimatizací se společnou venkovní jednotkou pro celý dům na střeše. Součástí bytu je i 6m2 velká terasa orientovaná do vnitrobloku. Okna pracoven jsou orientována do ul. 28.října. Okna hlavní místnosti jsou orientována stejně jako terasa do vnitrobloku s fenomenálním výhledem na Staré Město a Hradčany.
Na podlaze jsou lakované parkety z masivního dubu , dlažba v koupelnách je šedobílý mramor. Část interiéru v obytné části a v jedné ložnici je obložena tmavým tropickým dřevem.
Součástí obytné části je polootevřená kuchyň plně vybavena přístroji Siemens. V bytě je řada vestavěných skříní a vestavěná šatna. Byt je nově vymalovaný, částečně vybavený nábytkem, po dohodě lze dovybavit.
Byt je k okamžitému nastěhování. Podmínkou je pronájem nejméně na rok. Požadované nájemné 65.000,--Kč/měsíc + 5.000 Kč měsíční poplatky nezúčtovatelným paušálem.

Kanceláře v samém centru Prahu - 149 m2

Popis nemovitosti

Cena60 000 Kč za měsíc + 5000 Kč poplatky
KategorieKanceláře
Lokalita28. října, Praha - Staré Město
OkresHlavní město Praha
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná149 m²
Počet podlaží6
Podlaží umístění6
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSkeletová
Typ domuPatrový
ZařízenýČástečně
Bezbariérovýano
Výtahano
Úsporná C
100 kWh/m²/rok
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky085-06-060
Aktualizace11. 5. 2021
Kontaktovat makléře
Jana Kolegarová
CENTURY 21 Alex
+420 734 799 331
[email protected]
www.century21.cz/makler-jana-kolegarova

"Po gymnáziu jsem vystudovala Sociálně právní akademii. Spojení sociální a právní sféry se mi na trhu s nemovitostmi velice hodí.
Věřím, že otevřená komunikace makléře a zázemí renomované realitní kanceláře vede ke spokojenosti všech zúčastněných stran.
Troufám si říci, že mám vrozený talent pro jednání s lidmi a hlavně mě to baví :-) Klienti, se kterými jsem spolupracovala, mě doporučují svým kamarádům a známým a to je pro mě nejlepší zpětná vazba.
www.janakolegarova.cz"

Kontaktovat makléře
bgJana Kolegarová