Pronájem dvou spojených místností v centru Rakovníka

Poštovní 18, Rakovník - Rakovník I

Pronájem, Kanceláře
  • Stav: Velmi dobrý
  • Částečně vybavený
  • Cihlová
  • Kanceláře
8 000 Kč za měsíc

+ 3.500 Kč. záloha na služby

Popis a parametry nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme pronájem dvou prostorných místností ve druhém patře zrekonstruovaného historického domu v centru Rakovníka na Husově náměstí. Místnosti jsou propojené - první má výměru 27 m2 a druhá 30 m2.

Nebytové prostory jsou vhodné jako kanceláře, ale i pro jiné komerční využití např. provozování advokátní kanceláře, realitní kanceláře, masérského studia, zdravotních či sociálních služeb atp.

V nájemném je zahrnut pronájem kanceláře, společných prostor a používání sociálních zařízení včetně údržby a poskytování toaletních potřeb. Objekt je střežen bezpečnostním systémem (noční hlídání). Nájemce kromě nájemného hradí služby spojené s pronájmem nebytových prostor – odebranou elektřinu, plyn, vodné a stočné na základě odečtů měřidel a odvoz odpadu, úklid společných prostor a hlídání objektu jako podíl stanovený velikostí pronajaté plochy nebytového prostoru. Záloha na tyto služby činí 3.500,- Kč/měsíc.

Nájemce si sám sjedná a hradí telefonní a internetové služby, přičemž k poskytování těchto služeb používá kabelovou síť a rozvodné zařízení v objektu.

Pronajmout lze též jen jednu místnost samostatně či naopak spojit nabízené dvě místnosti se sousední kanceláří s vlastním kuchyňským koutem a vytvořit tak prostor o třech místnostech a celkové výměře 83 m2. V tomto případě činí celková cena pronájmu 12.000,- Kč/měsíc.

Pronájem dvou spojených místností v centru Rakovníka

Popis nemovitosti

Cena8 000 Kč za měsíc + 3.500 Kč. záloha na služby
KategorieKanceláře
LokalitaPoštovní 18, Rakovník - Rakovník I
OkresRakovník
Plocha užitná57 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění3
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuRohový
ZástavbaObchodní a obytná
Rok výstavby1900
ZařízenýČástečně
Výtahne
KomunikaceDlážděná, Asfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet
DopravaMHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
Nehospodárná E
249 kWh/m²/rok
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky1100-09-045
Kontaktovat makléře
Ing. David Votápek
CENTURY 21 Tandem
+420 725 293 221
[email protected]
www.century21.cz/makler-ing-david-votapek
IČ: 28951654

"V oblasti realit podnikám od roku 2004, kdy jsem se začal věnovat developmentu rezidenčních nemovitostí v Praze. Dlouhá léta jsem pracoval v oblasti obchodu s finančními službami u nadnárodních společností. 11 let jsme působil v Citibank v České republice, kde jsem převážnou část své kariéry vedl oddělení správy cenných papírů a vztahy ze zahraničními finančními institucemi, a pak taktéž na Slovensku, kde jsem řídil síť obchodníků nabízejících spotřebitelské úvěry. Poslední roky zaměstnanecké kariéry jsem řídil divizi prodeje v tehdy největší leasingové společnosti CAC Leasing nyní vystupující pod jménem UniCredit Leasing.

Logickým vyústěním mého přesvědčení o perspektivě realitního trhu bylo založení realitní kanceláře CENTURY 21 Tandem pokračující aktivita v oblasti rezidenčních developerských projektů."

Kontaktovat makléře
bg