Pronájem nemovitosti

Stále více klientů využívá při vyhledávání nemovitostí k pronájmu služeb realitních makléřů. Makléř má k dispozici data a zkušenosti z předešlých obchodů, zodpoví Vaše otázky, podělí se s Vámi o své profesionální znalosti a vyřídí veškeré vyhledávání a papírování, které realitní transakce obnáší. Profesionálové CENTURY 21 s využitím místních informací a přehledu o trendech trhu pomohou klientům zúžit jejich výběr.

Co můžete očekávat od prvního setkání s realitním makléřem? Makléř CENTURY 21 s Vámi bude mluvit o lokalitě, kde chcete žít, o cenách nemovitostí v dané oblasti, školách, dopravě a okolních nákupních centrech a rezidenčních oblastech.

Proč si pro tento proces zvolit makléře CENTURY 21? Naši makléři procházejí pravidelnými školeními a mají přístup k nejnovějším informacím z lokálního realitního trhu. Díky tomu Vám naleznou nový domov rychle a za odpovídající cenu.

Kterou nemovitost a za kolik?

Před rozhodnutím, kterou nemovitost si pronajmout, přemýšlejte nad svým životním stylem, Vašimi současnými i předpokládanými potřebami v oblasti bydlení a Vašem rozpočtu. Je dobré vytvořit si seznam požadavků, které byste ve svém novém domově chtěli a seřadit je podle důležitosti – brzy zjistíte, jak hledat ten správný domov obsahující vyvážený poměr mezi „musím mít“ a „bylo by hezké mít“. Je důležité také zvážit lokalitu, protože i ta je podstatnou součástí jakéhokoli bydlení.

Když víte, co hledáte, je na čase vyřešit, co si můžete dovolit. Bude nezbytné zhodnocení Vašich příjmů, úspor, měsíčních výdajů a úvěrů nebo splátek a případně i částky, kterou si i přes měsíční výdaje za pronájem chcete i nadále uspořit. I s tímto Vám pomůže Váš realitní makléř CENTURY 21.

 

 

 


Rádi byste získali více informací týkajících se procesu pronájmu nemovitosti?