Pronájem nemovitosti

Jste připraveni pronajmout Vaši nemovitost? Pokud ano, vyberte si nejbližší pobočku CENTURY 21® a zároveň makléře, který je Vám sympatický, má zkušenosti s pronájmem nemovitostí a zobchodoval nemovitosti podobné té Vaší. Realitní makléř CENTURY 21 s Vámi probere způsoby, jak Vaši nemovitost pronajmout rychle a za nejlepší cenu!

Formy spolupráce

Nejčastěji volené formy spolupráce s realitní kanceláří jsou:

  1. Exkluzivní zprostředkování

    Při této formě spolupráce reprezentuje vlastníka nemovitosti pouze jedna (exkluzivní) kancelář. Makléř CENTURY 21 díky propracovanému systému referenční spolupráce, kooperuje i s dalšími kancelářemi ze sítě CENTURY 21, které by mohly přivést vhodného nájemce. Tím pro Vás zajišťujeme pronájem v nejrychlejší možné době. Exkluzivní spolupráce také znamená, že máte jedinou kontaktní osobu, se kterou řešíte všechny otázky spojené s pronájmem Vaší nemovitosti a tak jsou jasně nastavena práva, povinnosti a především zodpovědnost Vašeho realitního makléře. 
     
  2. Neexkluzivní zprostředkování

    Při neexkluzivním zprostředkování reprezentují vlastníka nemovitosti dvě a více realitních kanceláří. Nemovitost nabízená více subjekty si na trhu zpravidla uměle konkuruje a často tak vede ke zmatení poptávajícího klienta, který si takovýchto nabídek většinou nevšímá, protože se v nich není schopen zorientovat. Nejasná zodpovědnost makléře spojená s neexkluzivním zprostředkováním může vést k nižšímu pracovnímu nasazení.

Jste připraveni začít? I pokud jste začali o pronájmu Vaší nemovitosti jen přemýšlet, kontaktujte nás. Zodpovíme Vaše dotazy, případně Vás nasměrujeme na realitního odborníka zaměřujícího se na nemovitosti podobné té Vaší.

Rádi byste získali více informací týkajících se procesu pronájmu nemovitosti?